Reklamı Geç
Advert

ŞAİR OKTAY ZERRİN' DEN BAFRA KAYMAKAMI ADANUR' A 3 ŞİİR KİTABI

Bu yıl; 25- 31 Mart 2019 tarihlerinde, 55. si kutlanan Kütüphane Haftası'nda; Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR' a Bafralı şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay ZERRİN, 3 şiir kitabını imzalı hediye etti.

ŞAİR OKTAY ZERRİN' DEN BAFRA KAYMAKAMI ADANUR' A 3 ŞİİR KİTABI
ŞAİR OKTAY ZERRİN' DEN BAFRA KAYMAKAMI ADANUR' A 3 ŞİİR KİTABI Admin

Bafra Hasan Çakın İlçe Halk Kütüphanesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen; 55.Kütüphane Haftası kutlamalarına Bafra kaymakamı Ahmet ADANUR ve beraberindeki Protokol katıldı.

Bafralı şair ve yazar Oktay ZERRİN; Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR' a" Sevgi Ufkundan Şarkılara, Dünya Çocukla Güzel " ve " Sevgi Güneşi Çocuklar " adlı 3  şiir kitabını imzalı hediye etti.

Zerrin "Sayın kaymakamım; ben kızımın Samsun'daki işi nedeniyle Samsun Atakum' da ikamet diyorum ve genelde Samsun'da kalıyorum. O yüzden müsaade ederseniz burada size kitaplarımı imzalamak istiyorum." sözüne; tabi ki şimdi de kitaplarınızı verebilirsiniz " şeklinde cevap verip teşekkür etti.

Oktay Zerrin de Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR'a teşekkür etti.İmza anında; Bafra Hasan Çakın İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Nurhan BAYINDIR ile Bafra Emniyet Müdürü Süleyman Gökay GÖKDOĞAN da hazır bulundu.

Haber Merkezi- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500