Reklamı Geç
Advert

Bafra Kesimhanesi Onay Belgesini Aldı

Bafra'nın Bahçeler Mahallesi'nde faaliyet gösteren Samsun Büyükşehir Belediyesi Bafra Ticaret Borsası Kesimhanesi “İşletme Onay Belgesi”ni aldı.

Bafra Kesimhanesi Onay Belgesini Aldı
Bafra Kesimhanesi Onay Belgesini Aldı Admin

Bafra'nın Bahçeler Mahallesi'nde faaliyet gösteren Samsun Büyükşehir Belediyesi Bafra Ticaret Borsası Kesimhanesi  “İşletme Onay Belgesi”ni aldı.

İşletme Onay Belgesi İl Tarım ve Orman Müdürü Nail KIRMACI tarafından Bafra Ticaret Borsası Başkanı  Namık KİBAROĞLU’na teslim edildi.

İl Müdürü Nail KIRMACI, Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Turgut GÜLER ve Bafra İlçe Müdürü Ahmet DURSUN işletmeyi ziyaret ederek incelemelerde bulunarak kesimhane hakkında bilgi aldı.

İl Tarım ve Orman Müdürü Nail KIRMACI, Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Bafra Ticaret Borsası'na ait kesimhaneye 03.04.2019 tarihinde Gıda ve Yemin Resmi Kontrollerine Dair Yönetmelik, Hayvansal Gıdalar İçin Özel Hijyen Kuralları Yönetmeliği ve Hayvansal Gıdaların Resmi Kontrollerine ilişkin özel kuralları belirleyen yönetmeliğe istinaden işletme onayı verildiğini, bölgenin en modern kesim tesisi olarak faaliyete geçen bu kesimhane de günlük 90 adet büyükbaş ve 100 adet de küçükbaş hayvanın kesiminin gerçekleştirileceğini belirtti.

Bafra Kesimhane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KORONAVİRÜS MÜCADELESİNDE YAŞ AYRIMCILIĞI
KORONAVİRÜS MÜCADELESİNDE YAŞ AYRIMCILIĞI
Let’s Do It İl Temsilciliği Dünya Çevre Gününü Kutladı
Let’s Do It İl Temsilciliği Dünya Çevre Gününü Kutladı