Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Bafralı Öğrenciler Masa Tenisi Türkiye 1. Ve 2.' si Oldular

Mersin’de yapılan Özel Sporcular Masa Tenisi Yıldızlar Türkiye Finali'nde, Bafra Toki Şehit Mehmet BOŞNAK Ortaokulu öğrencileri Enes BURÇ Türkiye 1.'si , ikizi Burak BURÇ ise Türkiye 2.'si olarak büyük bir başarıya imza attılar.

Bafralı Öğrenciler Masa Tenisi Türkiye 1. Ve 2.' si Oldular
Bafralı Öğrenciler Masa Tenisi Türkiye 1. Ve 2.' si Oldular Admin

2018-2019 Eğitim-Ögretım Yılı, Okul Sporları Faaliyet Programı kapsamında 12-14 Nisan tarihlerinde Mersin’de yapılan Özel Sporcular Masa Tenisi Yıldızlar Türkiye Finali'nde, Bafra Toki Şehit Mehmet BOŞNAK Ortaokulu öğrencileri Enes BURÇ Türkiye 1.'si , ikizi Burak BURÇ ise Türkiye 2.'si olarak büyük bir başarıya imza attılar.

Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU, öğrencileri ve bu başarıda emeği geçen öğretmenleri tebrik ve teşekkür etti.

Bafra TOKİ Şehit Mehmet BOŞNAK Ortaokulu Müdürü Arif ŞAHİN de öğrenciler ile öğretmenlerini tebrik etti.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2019 faaliyet programında yer alan ve 12-14 Nisan tarihleri arasında Türkiye geneli yaklaşık 750 sporcunun katılımı ile Mersin'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen “ Özel Sporcular Atletizm, Yüzme ve Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası ilk gün yapılan yarışlar sonunda dereceye giren sporculara ödülleri Spor Şube Müdürü Vedat Akyar tarafından verildi.

Başarılı öğrencilerimizi, okulunu, öğretmenlerini ve ailelerini kutlarız.

Haber: Oktay ZERRİN

Bafra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500