Reklamı Geç
Advert

İstiklal Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Sağlık' ta Bir İlk !

Samsun Atakum İstiklal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bir ilke daha imza attı. Okul ile Büyük Anadolu Hastaneleri arasında “ Kurumsal Sağlık Sözleşmesi ” imzalandı.

İstiklal Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Sağlık' ta Bir İlk !
İstiklal Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Sağlık' ta Bir İlk ! Admin

Okulun resmî internet sayfasından yapılan bu konudaki açıklamaise şöyle:
" Okul öğretmenlerinin ön görüşmeleri sonucu 08 / 04/ 2019 Pazartesi günü yapılan sözleşme ile; okul öğretmenleri, öğrencileri ve birinci derece yakınları, Büyük Anadolu Hastanesi hizmetlerini % 25 indirimle alabilecek.
        Muhasebe Finansman Alanı Öğretmeni Ayşen BEKTAŞ ’ın girişimleriyle gerçekleşen ve Okul Aile Birliği Başkanı Birgül ERGÜN, Okul Öğrenci Temsilcisi Semih YILDIZ ile okul öğretmenlerinin katıldığı Tören; öğretmenler odasında gerçekleşti.
 Sözleşmeyi imzalayan Okul Müdürü Hakan SARIÖZKAN ve Büyük Anadolu Hastanesi Kurumsal İletişim Uzmanı Ruhsan KONAÇOĞLU; önce sağlık temennilerinde bulundular ve sözleşmenin tüm aşamalarında emeği geçenlere teşekkür ettiler.
        Köklü geçmişi ve güçlü kurumsal kimliğiyle, Samsun’da ilklerin okulu olmaktan gurur duyduklarını belirten Okul Müdürü Hakan SARIÖZKAN, bu tür kurumsal anlaşmaların ve kariyer çalışmalarının devam edeceğini belirtti."
Haber: Oktay ZERRİN- Samsun

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500