Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Ali Fuat TÜRKEL "BAFRA VE BAFRALILARA SONSUZ SEVGİLİLERİMLE"

Eski Bafra Kaymakamı Ali Fuat TÜRKEL şu anda İstanbul'un Yıldız ilçesi Şişli Kaymakamlığı görevini başarıyla yürütmektedir. Kaymakam Ali Fuat TÜRKEL ' i makamında ziyaret edip kendisine Bafra ve İstanbul'un yıldız ilçesi Şişli hakkında görüş ve düşüncelerini sordum.

Ali Fuat TÜRKEL
Ali Fuat TÜRKEL Admin

LADİKLİ  :  Kaymakam Bey , yurdumuzdaki bir çok vilayetten daha büyük olan  ve sosyal yönü kuvvetli Bafra'da iki yıl görev yaptınız, Bafra'daki hizmetlerinizden bir kaçını bizimle paylaşabilirseniz seviniriz.

TÜRKEL :  Turizme açık Kızılırmak set boyunda asayişle çok önemli çalışmalar yaptık, eğitim konusunda Bafra'da hayırsever Gül, Nusret ve Ersan KURAL maddi manevi ortaokula destek verdiler bende bu önemli çalışmalara öncülük etme imkanı buldum. Benim görüşüm Bafra'ya daha çok spor salonlarının açılması, ayrıca Musiki Cemiyeti'ne ait bir yer alınması ve müziğin daha çok icra edilmesi, çevre il ve ilçelerde konser verilmesinin temini, modern  bir hal yapılması önemli ihtiyaçlardan biridir. Yaşam ve kültür merkezlerinin çoğaltılması bunu defalarca dile getirmişimdir. Japonların 300 dönümlük yer kiralamasına vesile oldum bunun

sonucu olan '' FİDE '' çalışmaları beni çok onurlandırmıştır.

LADİKLİ :  Türkiye'nin yıldız ilçesi sayılan  Şişli'de Kaymakamsınız bu muhteşem ilçede yapılanların yanı sıra sizin yeni projeleriniz var mı? Son olarak Bafra'ya bir mesajınızı alabilir miyim?

TÜRKEL :  Şişli çok eski bir ilçe binalar çok iç içe kentsel dönüşüme geçilmesi gerekir. Burada da  spor alanlarının genişletilmesi önemli konuların başında gelmektedir. Burada daha yeni olduğumdan  Şişli'yi ve çevreyi tanımaya  çalışıyorum.

TÜRKEL :  Bafra benim için memuriyet hayatımın dönüm noktasıdır. Tüm Bafra ve Bafralıları en kalbi duygularımla selamlıyor Sivil toplum kuruluşu temsilcilerine, yerel yöneticilere, siyasetçilere, bürokratlara ve Bafra halkına çok teşekkür ederim.

LADİKLİ :  Sayın Kaymakam’ım, verdiğiniz bilgiler ve ayırdığınız zamana çok çok teşekkür ediyorum.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’MIZ KUTLU OLSUN...

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500