Reklamı Geç
Advert

BAFRALI SANATÇILARA FESTİVAL TEŞEKKÜR BELGESİ

30.04.2019 Salı günü, saat 10.00 ’da; Milli Mücadele' nin başlangıç tarihi olan, 19 Mayıs 1919' un 100. Yılı kapsamında; Büyükşehir Belediyesi, Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonu' nda 30 Nisan -02 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen, 1. Samsun Kültür ve Sanat Festivali' nin Kapanış Finali muhteşem görüntülere sahne oldu.

BAFRALI SANATÇILARA FESTİVAL TEŞEKKÜR BELGESİ
BAFRALI SANATÇILARA FESTİVAL TEŞEKKÜR BELGESİ  Admin

Festival' e katılan tüm sanatçılara; teşekkür belgeleri; Festival Koordinatörü ve yazar Asude MERT tarafından takdim edildi.

Bafra, Ondokuz Mayıs ilçe şair ve yazarlarından; Kültür Bakanlığı Halk Şairi Alaeddin DURSUN,( Ondokuz Mayıs ilçesi ), Bafralı Kültür Bakanlığı  Halk Şairi Birfani mahlaslı, emekli öğretmen Mehmet Alan, Bafralı Sihirbaz Erkin, Bafralı şair İbrahim Ünlü, Bafralı şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay ZERRİN, Bafralı emekli öğretmen ve sanatçı Havva HOCAOĞLU ile Bafralı Bedriye YAZFGAN da teşekkür belgesi aldılar.

Final' de; besteci Kaan Uğur YÜCEKENT' in bestelediği " 19 Mayıs Marşı " tüm sanatçılar ve konuklarca birlikte seslendirildi.

Final Programı' nda; 19 Mayıs Marşı' nın bestecisi Kaan Uğur YÜCEKENT, eşi Kişilik Gelişim Akademisi Resim Eğitmeni ( OMÜ BA ) Nurten YÜCEKENT, 1. Samsun Sanat-Kültür Festivali Koordinatörü, yazar Asude MERT ve tv kültür, tarih programları yapımcısı ve etkinlik komitesinden şair İlknur  YÜKSEL ile diğer görevliler ile festival konukları şair ve yazarlar ve sanatçılar hep birlikte;üzerinde ay- yıldızlı, dev pastayı birlikte kestiler.

Pasta kesiminden sonra; sanatçılara, şair ve yazarlar, ressamlar günün anısına fotoğraf çektirdiler.

Haber : Oktay ZERRİN- Samsun

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500