Reklamı Geç
Advert

Eğitimci Abdulkadir AYGÜN´e Veda Yemeği

Bafra Kolay Anadolu Lisesi Müdürü Abdulkadir AYGÜN´ e; emekliliğe ayrılması dolayısıyla, bir veda yemeği gerçekleştirildi.

Eğitimci Abdulkadir AYGÜN´e Veda Yemeği
Eğitimci Abdulkadir AYGÜN´e Veda Yemeği Admin

Kolay Anadolu Lisesi' nde, uzun yıllar Okul Müdürü olarak hizmet eden, Okul Müdürü Abdulkadir AYGÜN için, okul öğretmenleri; ahde vefa örneği gösteripbir veda Yemeği düzenlediler.

Yemeğe Abdulkadir AYGÜN' ün Türkçe Öğretmeni olan eşi de katıldı. Daha önce Bafra Lisesi' nde de Müdür olarak görev yapan Abdulkadir  Aygün; başarılı bir eğitimci olmasını yanı sıra, özelikle spor sevgisi ve aktif katılımlarıyla çevresinde sevilen bir Müdür idi.

Aygün, Bafra ilçesinde düzenlenen voleybol ve futbol turnuvalarındaki oyunculuk yetenek ve başarılarıyla da görevyaptığı okullardaki mesai arkadaşı olan öğretmenlerle de uyumlu ve örnek bir eğitimci profili çizdi.

Bir işyerinde gerçekleşen Veda Yemeği' ne; kendi ve diğer okulların müdür, idareci ve öğretmenler de katılarak Müdür Abdulkadir Aygün' ü bu anlamlı gününde yalnız bırakmadılar.

Abdulkadir Aygün' ün yaptığı konuşmada ise duygu dolu anlar yaşandı. Arkadaşları " Okul Müdürü' müze emeklilik yaşamı boyunca sağlıklı başarılı bir ömür dileriz. " temennisinde bulundular.

Aygün' e yapmış olduğu hizmetleri dolayısıyla bir hizmet teşekkür plaketi de takdim edildi.

Değerli öğretmenimizi bizler de kutlar, emeklilik hayatının hayırlı olmasını dileriz.

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

 

Okul Müdürümüze emeklilik yaşamı boyunca sağlıklı başarılı bir ömür dileriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİROL BİRCAN’IN KAYINPEDERİ MUSTAFA VURAL VEFAT ETTİ
BİROL BİRCAN’IN KAYINPEDERİ MUSTAFA VURAL VEFAT ETTİ
Göksel BAŞAR'IN  RAMAZAN BAYRAMI  KUTLAMASI
Göksel BAŞAR'IN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMASI