Reklamı Geç
Advert

KAYMAKAM AHMET ADANUR’DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMASI

Birlik ve beraberliğimizin en Büyük nişanesi Ramazan Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramın ülkemiz Türk ve İslam dünyası ile tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

KAYMAKAM AHMET ADANUR’DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMASI
KAYMAKAM AHMET ADANUR’DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMASI Admin

Birlik ve beraberliğimizin en Büyük nişanesi Ramazan Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramın ülkemiz Türk ve İslam dünyası ile tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Huzur ve mutluluğun, dostluğun, sevginin, saygının, barışın, hoşgörünün pekişmesine vesile olan, insanı insan yapan değerlerin yaşanmasına ve paylaşılmasına fırsat veren bayramların, toplum hayatında eşsiz bir yeri vardır. Bayramların, güzel ahlâkı, insanlara iyi davranmayı, küçüklerimizi sevindirmeyi, büyüklerimize saygıyı ve onları ihmal etmemeyi hatırlatan yönünü unutmamalıyız.

Bununla birlikte bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve güçlendiği özel günlerdir.  

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm mesai arkadaşlarımın, özel sektör mensupları; işveren ve personellerinin, mahalle muhtarlarımızın, bayram tatillerini yöremizde geçirmekte olan yerli ve yabancı ülkelerden gelen misafirlerimizin, sayın basın mensuplarımızın, çok muhterem Bafralı hemşerilerimin mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar; işlerinde bolluk, bereket; yuvalarında sağlık, huzur, mutluluklar; hayırlı ömürler dileği ile sevgi ve saygılarımı sunarım.

                                                                    

Bafra Ramazan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500