Reklamı Geç
Advert

Bafra İlçe Protokolü Bayramlaştı

Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur ve Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç Bafra Ali Kale Turistlik Tesisleri'nde ilçe protokolü ile bir araya gelerek bayramlaştı.

Bafra İlçe Protokolü Bayramlaştı
Bafra İlçe Protokolü Bayramlaştı Admin

Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur ve Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç Bafra Ali Kale Turistlik Tesisleri'nde ilçe protokolü ile bir araya gelerek bayramlaştı.

Bayramlaşmaya, İlçe kaymakamı Ahmet Adanur, Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı,Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, İlçe Emniyet Müdürü vekili Murat Öner, Bafra Jandarma Komutanı Yüzbaşı Serkan Erbaş, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, siyasi parti temsilcileri, Dernek Başkanları, muhtarlar, daire amirleri ve İstanbul’lu misafirler katıldı.

Başkan KILIÇ; "Müslümanların Ortak Noktada Birleştiği Gelenek"

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, "Bu gibi bayramların insanların yakınlaştığını belirterek, Bayramlar yüzyıllardır bizim Müslümanların ortak noktada birleştiği bir gelenektir. Umarım bu bayram küskünler barışmıştır” dedi.

Vekil KIRCALI; "Bayram Beraberlik ve Dirlik Getirsin"

Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: “ Değerli hemşerilerim böyle önemli bir günde yeniden buluşmanın verdiği mutluluğu anlatamam. Geçen sene olduğu gibi bu senede bir arada buluştuk. Bu bayram sizler ailelerinize, eşlerinize, dostlarınıza tüm Müslüman âlemine birlik ve dirlik getirsin inşallah. Herkesin Ramazan Bayramını en içten kutlarım.” dedi.   

Kaymakam ADANUR; "Bayram Huzur ve Mutluluk Getirsin"

Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur ise, "Böyle önemli günler, bizleri bir arada tutan değerlerimizi korumak, yaşatmak ve bu değerleri gelecek kuşaklara aktarmak için fırsat olarak değerlendirilmelidir. Ramazan Bayramını idrak ederken, tüm mesai arkadaşlarımın, çok muhterem Bafralı hemşerilerimin mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar; işlerinde bolluk, bereket; yuvalarında sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim” dedi.

Bayramlaşmanın ardından protokol 75. Yıl Bafra Huzurevi’ni ziyaret etti.

 

Bafra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500