Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAFRA BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARINA COŞKULU AÇILIŞ

Bafra Belediyesi’nin her yıl düzenli olarak hayata geçirdiği Yaz spor okulları düzenlenen törenle start verdi.

BAFRA BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARINA COŞKULU AÇILIŞ
BAFRA BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARINA COŞKULU AÇILIŞ Admin

Bafra Belediyesi’nin her yıl düzenli olarak hayata geçirdiği Yaz spor okulları düzenlenen törenle start verdi

Bafra eski spor salonunda gerçekleşen açılış törenine; Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Osman Şenocak, daire amirleri ve spor okullarına katılan çocukların aileleri katıldı.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, açılış merasiminde gerçekleştirdiği konuşmada, “Sosyal belediyecilik anlayışımızın en önemli temalarından biri de çocuklarımız. Onların tatil aylarında sporla iç içe olmasını sağlamak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve boş zamanlarını değerlendirmeleri için hayata geçirdiğimiz Yaz Spor Okullarımıza gösterilen ilginin her geçen yıl katlanarak devam etmesi bizleri oldukça memnun ediyor. Bu noktada ailelerin teşvik edici yaklaşımları ve destekleri de bizler için çok önemli. Kendilerine teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın spora ilgisini yükseltmek için gayretlerimiz katlanarak devam edecek." dedi.

Başkan Kılıç Yaz Spor Okulları açılışında, çocuklarla ve aileleri ile yakından ilgilenerek, onlarla çeşitli sportif aktiviteler gerçekleştirdi.

Yüzme,Voleybol,Futbol, Jimnastik,Güreş ve Basketbol olmak üzere 6 branşta açılan yaz spor okullarına,7-14 yaşları arasında toplam 250 sporcu katılıyor.

Yaz Spor Okullarında antrenör olarak; Voleybol da Özgür Kara ve Volkan Karaman,Basketbol da Nizamettin Taşçı, Fulbol da Yusuf Danışmaz,Güreşte Muhammed Kurtbey,Doğan Önder ve Tamer Turan, Jimnastikte Dilşat Hızarcı ve Tamer Turan Yüzme de ise Yücel Cengiz ve Ecem Irmak görev alıyor.

Yaz Spor Okulları Yüzme branşı Ali kale Turistik Tesisleri'nde,Futbol Gençlik Merkezi Futbol sahasında,Voleybol,Basketbol,Güreş ve Jimnastik branşları ise eski spor salonunda gerçekleşiyor.

24 Haziran’da başlayan Yaz spor okulları Eylül ayına kadar devam edecek.

Bafra Yaz Okulları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500