Reklamı Geç
Advert

Bafra Ziraat Odası'ndan Kaymakam Adanur'a Veda Yemeği

Bafra Ziraat Odası, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği'ne atanan Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur’a Bafra Öğretmenevi'nde veda yemeği düzenledi.

Bafra Ziraat Odası'ndan Kaymakam Adanur'a Veda Yemeği
Bafra Ziraat Odası'ndan Kaymakam Adanur'a Veda Yemeği Admin

Bafra Ziraat Odası, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği'ne atanan Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur’a Bafra Öğretmenevi'nde veda yemeği düzenledi.

Veda yemeğinde konuşan Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner; "Sayın Kaymakamım Bafra’da 6 aydan kısa bir süre görev yapmanıza rağmen özveri ile yaptığınız çalışmalar ve samimi tavrınız nedeniyle sizi sevdik ve çok alıştık. Çiftçilerimizin yanında en dik duran kaymakam siz oldunuz. Bafra bir tarım bölgesi muhtarlar, çiftçiler ile sanki yıllardan beri burada kaymakamlık yapıyormuşsunuz gibi sizi benimsedik.  Şimdi gidiyorsunuz ama biz Bafra’dan Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğinizdeki görevinizde size hep destek vereceğiz. Trabzon Büyükşehir de Genel Sekreterlik görevinizde başarılı olmanızı diliyorum.  İnşallah o göreviniz size daha büyük mevkilere erişmenizde yardımcı olur. Bugün Sayın Kaymakamın veda değil de uğurlama toplantısına geldiğiniz için hepinize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Bafra Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Zeki Nayır yaptığı konuşma da; "Görev yaptığı kısa dönem içerisinde tüm muhtarlarımız ile uyum içerisinde çalışan, tüm sorunlarımızla ilgilenen değerli Kaymakamımızdan ayrılacak olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisine bundan sonraki görevinde başarılar diliyoruz." dedi.

Başkan Tosuner’in konuşmasının ardından Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç yaptığı konuşma da; "Bugün burada Kaymakam beyi yeni görevi için uğurlamak adına toplandık. Tabi 6 ay Kaymakamlık için gerçekten kısa bir süre ama bu kısa süre içerisinde biz değerli kaymakamımız ile gerçekten güzel birlik ve beraberlik içerisinde hizmet ettik. Birçok konuda uyum içerisinde çalıştık Devlet görevi bugün burada olacak yarın başka bir yerde olacak ama gittiği görevde Kaymakam beyin gerçekten önemli bir görev Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği'nde önemli hizmetler yapacak. Trabzon’da bugün büyük bir şehir oraya yapılacak olan hizmet Türkiye’ye yapılacak bir hizmettir. Tabi zaman zaman kendisini ziyaret edeceğiz. İnşallah biz de onun bilgilerinden gene oradaki deneyimlerden istifade edeceğiz. Bir belediyeci olarak ben oradaki görevlerinde de değerli Kaymakamıma çok başarılar diliyorum. İnşallah bundan sonraki hayatında da daha güzel görevlerde nasip olur. Sağlık sıhhat içerisinde devam etmesini temenni ediyorum Bafra’ya yaptığı hizmetlerden dolayı da Bafra adına hepimiz adına muhtarlarımız adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Kılıç’ın konuşmasının ardından Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur konuşmasında; “ Öncelikle Bu bir veda yemeği değil vefa yemeğidir. Ben şahsım adına görev yaptığım diğer yerlerde hiçbir zaman veda yemeği düzenlenmesini istemedim. Bu yemeği düzenleyen Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner beye teşekkür ediyorum. Vefa yemeğimize katılan herkese hoş geldiniz hürmetler getirdiniz diyorum. Bafra’daki  son günümüzde sizlerle ile birlikte olmaktan en azından bu vesile ile sizden iştirak eden memleketin durumunu ifade etmek isterim en zor şey Tabi ayrılıklar her zaman zordur kötü günler geçse bile zordur ama huzurla ve mutlulukla göre yaptığınız yerlerde çok daha büyük çok daha anlamlı görevlere gitseniz bile zorlukları vardır. Bizim için Bafra 6 aylık bir dönemdi doğrusu gönlümüzde ve beynimizde sürekli tatlı bir hatıra olarak yâd edeceğimiz vefalı insanlarının olduğu ve vefa göstereceğimiz bir şehir olarak kalacaktır. Çünkü ben hep söylüyorum Biz hiçbir zaman veda etmiyoruz. Biz hep vefa ediyoruz. Bafra’da sizlerle bu ilişkinin bu karşılıklı gönül bağını korkmadan devam edeceğime ümit ediyorum. Öyle olacağını tahmin ediyorum çünkü bunu burada görev yaptığımız sürecek karşılıklı ilişkilerinizden fark etmek anlamlandırmak mümkün veda yok vefa var dedik. Çok uzağa gitmiyoruz O yüzden Karadeniz Sahili'nin bir başka şehrine hem kendi memleketiniz başka bir alanda ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Hepiniz sağlıcakla kalın ilerdi belki başka bir vizyonda, şekilde buluşacağız. Önemli olan gönüllerin bir olması diyorum hepinize teşekkür ediyorum." dedi.

Konuşmaların ardından Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner ve Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'ın, Kaymakam Adanur’a veda plaketi takdimi ile program sonra erdi.

Veda Yemeğine: Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Gökay, Bafra İlçe Komutan Vekili Mustafa Çakmak, Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar,  kurum müdürleri, oda başkanları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, vatandaşlar katıldı.

Bafra Adanur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HİLMİ BAYRAK VE EŞİ NİGAR BAYRAK İÇİN MEVLİT OKUNDU
HİLMİ BAYRAK VE EŞİ NİGAR BAYRAK İÇİN MEVLİT OKUNDU
YALÇIN ÖZTABAN GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ
YALÇIN ÖZTABAN GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ