Reklamı Geç
Advert

BAFRA ÜRETİYOR, JAPONYA KULLANIYOR

Japon Tsubaki firması yetkilisi Akio Hori ve beraberindeki temsilciler Bafra Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) faaliyet gösteren Polar zincir fabrikasında incelemelerde bulundu.

BAFRA ÜRETİYOR, JAPONYA KULLANIYOR
BAFRA ÜRETİYOR, JAPONYA KULLANIYOR Admin

Japon Tsubaki  firması yetkilisi Akio Hori ve beraberindeki temsilciler Bafra Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) faaliyet gösteren Polar zincir fabrikasında incelemelerde bulundu.

Ako Hori Polar zincir firması tarafından üretilen ürünlerin Japonya’da kulllanıldığını ve fabrikadaki bu ürünlerin üretimini görmek istediklerini ifade ederek ziyaret gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Bafra OSB Başkanı Göksel Başar da ziyarete gelen Japon temsilci ile Bafra Organize sanayi bölgesi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Başar “Polar zincir firması Bafra OSB’de faaliyet gösteren Polar zincir firması üretimin %85 ini ihrac ediyor.Organize sanayi bölgesine doğalgaz geldikten sonra üretim hedeflerini arttırarak %85 olan ihrac rakamlarını %90-95 seviyesine çıkarmayı hedeflediklerini ifade ettiler. Bafra’da üretilen ürünlerin Japonyada kullanılmasından büyük mutluluk duyuyorum.”dedi.

Bafra OSB
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500