Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SAMSUN’A GELİYOR

18-29 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacak üniversite tercihleri kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi, imkanlarını anlatmak için Samsun’da aday öğrenciler ile bir araya geliyor.

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SAMSUN’A GELİYOR
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SAMSUN’A GELİYOR Admin

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ SAMSUN’A GELİYOR

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasının ardından adaylar, tercih edecekleri üniversiteler ile ilgili araştırmalara başladı. 18-29 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacak üniversite tercihleri kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi, imkanlarını anlatmak için Samsun’da aday öğrenciler ile bir araya geliyor.

Bahçeşehir Üniversitesi Tercih Danışmanlarının katılacağı toplantıda aday öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesi hakkında merak ettikleri tüm soruların cevabını bulacak, eğitim imkanları, yurt dışında yer alan kampüsler ve olanakları, staj imkanları, burs ve ücretler hakkında birçok konuda bilgi sahibi olacak.

24 Temmuz 2019 Çarşamba günü, Samsun Bahçeşehir Koleji’nde gerçekleştirilecek toplantı saat 17:30’da başlayacak.

Bahçeşehir Üniversitesi Hakkında;
BahçeşehirÜniversitesi, 3 kıtada, 10 ülkede, 9 üniversite, 3 dil okulu ile öğrencilerine dünya standartlarında eğitim sunuyor. Birbirinden farklı araştırma ve uygulama merkezleriyle de girişimci, yenilikçi ve bilimsel bir dünya üniversitesi olarak eğitimde sınırları kaldırıyor. Teknoloji dünyasının son gözdesi Blockchain, VR eğitimi, Uluslararası düzeyde hukuk ve robot üretimi ile öğrencilerin, yeni dünya düzenine uygun eğitim almasını sağlıyor. 

BAHÇEŞEHİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500