Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ’IN 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı ile ilgili olarak bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN KILIÇ’IN 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI
BAŞKAN KILIÇ’IN 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI BafraHaber

Başkan Kılıç mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“2019–2020 Eğitim-öğretim yılının çocuklarımıza, gençlerimize, öğretmenlerimize, ailelere, ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Türkiye genelinde milyonlarca öğrenci için ders zili çalacak. Bu zil çocuklarımız ve gençlerimiz için ne kadar önemliyse, çocuklarının daha iyi bir gelecekle buluşmasını isteyen anneler babalar içinde o derece önem arz etmektedir. Bugünün eğitimi temelinde, dünyada yarının Türkiye’sinin yükseleceği unutulmamalıdır. Ülkemizin dünyada var olan çıtasını yükseltmek için hiçbir şeye olmadığı kadar, eğitime-öğretime önem vermek bizlere düşen önemli bir görevdir.

Çocuğu olan herkes, ana-baba olmanın da yanında, aynı zamanda eğitimci kimliği de taşımalıdır. Bilgiye sahip olmak ve bilinmeyeni bilmek tarihin tüm kesitlerinde milletlere kazanç olarak geri dönmüştür, dönmeye de devam edecektir. Bugün sağlam atılmış eğitim temelinde yeni projelere, farklı, çok fonksiyonlu ürünlere imza atan toplumlar dünya arenasında saygınlıklarını artırdıkları gibi, büyük maddi kazançlar elde etmektedirler.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle sizleri selamlarken, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının çocuklarımıza, gençlerimize, öğretmenlerimize, ailelere, ülkemize hayırlı olmasını diler, tüm öğrencilerimize eğitim yolculuklarında başarılar dilerim.”

hcxd5ueu1rjbnp9fvw.jpg

8jy9kmog57yhxb3mdy.jpg

 

BAŞKAN KILIÇ 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500