Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ HİZMET İÇİN HER YERDE.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ilçeye bağlı dış mahallelere yönelik ziyaretlerine devam ediyor.

BAŞKAN KILIÇ HİZMET İÇİN HER YERDE.
BAŞKAN KILIÇ HİZMET İÇİN HER YERDE. BafraHaber

Akalan, Şahinkaya,Elalan, Sarpın, Yenialan, Karakütük ve Esençay Mahallelerinde ulaşım ve altyapı sorunlarını yerinde inceleyen Başkan Kılıç’a Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tokgöz, Şaban Hüryaşar ve Fen İşleri Müdürümüz Gökhan Ünal’da eşlik etti.

Bafra’ya uzak mahalleleri ziyaret ederek, sorunları tespit eden ve çözüme kavuşturulması için gerekli adımları atacaklarını vurgulayan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bafra Belediyesi olarak uzak yakın demeden her türlü soruna çözüm üretmek için çalışıyoruz. Daha önce Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir ile birlikte Bafra’mıza bağlı tüm mahallerimizin muhtarları ile bir araya gelmiş ve sorunları birlikte tespit etmiştik. Birlikte oluşturduğumuz program dâhilinde hareket ediyoruz. Tüm mahallerimizin sorunlarını gidermek noktasında samimi ve yoğun bir çaba içinde olduğumuzdan kimsenin şüphesi olmasın” açıklamalarında bulundu.

Başkan Kılıç her mahallemizi ziyaret ederek muhtarlarımız ve mahalle sakinlerimiz ile bir araya geleceğiz. Birlikte çözüm arayacak fikir alış verişinde bulunacağız. İlçeye en uzak mahalleye de en yakın mahalleye de eşit mesafedeyiz. Tek gayemiz hizmet üretmek. Misafir olduğumuz her mahallemizde bu samimiyetimiz yansımız olacak ki, bizleri oldukça sıcak karşılıyorlar. Kendilerine kalbi teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

sf4foxpprmh9qwcukpq.jpg

ept0dv907diq1hc4dlnn.jpg

wxwdadkrvdumbpqjspow.jpg

zz85sqw6w7o8te4tgl.jpg

1ayurm5unsz3k5c96cg.jpg

a2xetqd2v8pnv96kv0o5.jpg

2iz4axy1vrqtk7sh0u24.jpg

48kyfm14t4wyttpiir9.jpg

yi5e7codz1g0ag49krh9.jpg

g9l9k2l89bxz4i2o4qbe.jpg

tods80wg3pasx5fk1ja.jpg

4xz8kuzfzerytd8cw2xk.jpg

52p81f9r4e0cvx1nv0p5.jpg

 

HAMİT KILIÇ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500