Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

TARIM FUARI 5.KEZ KAPILARINI AÇTI

TARIM FUARI 5.KEZ KAPILARINI AÇTI. BAFRA YERİNİ ALDI. TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Tarım ve Orman Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Ziraat Mühendisleri Odası, Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR), Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve iş birlikleri ile hazırlanan Samsun 5.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı başladı.

TARIM FUARI 5.KEZ KAPILARINI AÇTI
TARIM FUARI 5.KEZ KAPILARINI AÇTI BafraHaber

25-29 Eylül 2019 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarda Bafra’da dikkat çekici bir stantla yerini aldı.

Sektörün Temsilcilerini bir araya getirecek fuara, Bafra Kaymakamlığı, Bafra Belediye Başkanlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Ziraat Odası, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası ve Sebze Üreticileri Birliği birlikte katılıyor.

Bafra tarımını temsilen ürünlerinin sergilendiği standa açılış günü olmasına rağmen ilgi yine üst düzeydeydi.

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Kaymakam Cevdet Ertükmen ve Belediye Başkanı Hamit Kılıç Bafra standında ilçeyle özdeşleşmiş meşhur lezzetlerden biri olan keşkek kazanını karıştırarak ikramda bulundular.

Geçen yıl yurt içinden ve yurt dışından 50 bini aşkın ziyaretçiyi ağırlayan TÜYAP Samsun 5. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, modern tarım ve hayvancılığın ihtiyaç duyduğu her türlü donanım ve teknolojilerin ziyaretçilere topluca tanıtılmasını hedefliyor.

Başta Samsun olmak üzere, ülkenin dört bir yanından gelecek olan ziyaretçiler; sektördeki son gelişmeleri ve teknolojileri inceleme imkânı bulurken yeni iş bağlantılarına da imza atıyor. Yükselen bir grafik gösteren Fuarda; bu sene TÜYAP'ın yurt dışı ofisleri, Ticaret Bakanlığı Koordinatörlüğü ve Karadeniz İhracatçı Birlikleri organizatörlüğünde yapılan etkili tanıtımlar ile Romanya, Cezayir, Irak, Sudan, Lübnan, Uganda ve Bulgaristan'dan yabancı alım heyetleri ağırlanacak. Yabancı ziyaretçiler ile katılımcı firmalara görüşme ortamı hazırlanarak önemli ticari anlaşmaların alt yapısı oluşturuluyor. Yurt dışı alım heyetleri ile yapılan görüşmeler sayesinde katılımcı firmaların yurt dışına açılmaları hedefleniyor.

scjjjfsixjjkaeherwf6.jpeg

35pa6acejww90w9x7.jpeg

6yxvfr2gnoeh9jyk60lm.jpeg

txhiwqpxib0ca61xsqbg.jpeg

re2170oplfoy7mvb9bwi.jpeg

dp4nv6jpiwupcqv503gx.jpeg

jpmaz3c2y1nslyv0acwz.jpeg

9ho2pwk14j69n7kx1gk.jpeg

l6dmkei54l4qywm0ckr6.jpeg

eosx7o8thz76x7rfcli.jpeg

3r1pzgwdw3uxhftbifip.jpeg

qlf4pk9es1gehomu7prd.jpeg

kv430d2xqbihy2zjl2i.jpeg

vhcu4zr5dcmwrgb9zbcq.jpeg

 

TARIM FUARI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500