Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BATUHAN ve METE BADMİNTON TÜRKİYE 3.'SÜ

Tek Erkekler Kategorisi'nde, Bafralı Batuhan Uğurlu Türkiye üçüncüsü; Çift Erkekler Kategorisi'nde ise, Batuhan Uğurlu ve Mete Kaan Uçan Türkiye Üçüncüsü olarak büyük bir başarı gösterdiler.

BATUHAN ve METE BADMİNTON TÜRKİYE 3.'SÜ
BATUHAN ve METE BADMİNTON TÜRKİYE 3.'SÜ Admin

24-27 Eylül tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşen 19 Yaş altı Badminton Türkiye Rankink Turnuvası, Tek Erkekler Kategorisi'nde, Bafralı Batuhan Uğurlu Türkiye üçüncüsü; Çift Erkekler Kategorisi'nde ise, Batuhan Uğurlu ve Mete Kaan Uçan Türkiye Üçüncüsü olarak büyük bir başarı gösterdiler.

Elde edilen bu başarılar hakkında Badminton Millî Takım Antrenörü ve aynı zamanda Bafra Atatürk Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Şaban KIRCALI şöyle dedi: "Bafra’da spora verilen desteklerin; sadece kuru lafta kaldığı bu dönemlerde, özverili çalışmalar sonucunda Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda, birçok başarılı derece alan sporcularımızla ve antrenör arkadaşlarım Deniz Balçık, İlkay Üresin ve emeği geçen tüm hocalarımız ile gurur duyuyorum. Bu sporcularımıza, antrenörlerimize ve Badminton sporuna daha çok ilgi, destek ve sahiplenme istiyor ve bekliyoruz." dedi.

Haber : Oktay ZERRİN

Bafra Badminton
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500