Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BASINDAN KAYMAKAM ERTÜRKMEN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Bafra Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan DAVRAN, TRT Bafra Temsilcisi, Köy TV Program Yapımcısı Vural YEŞİLYURT ve Köy TV Program Yapımcısı Mustafa ÇALIŞKAN Kaymakam Cevdet ERTÜRKMEN'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dediler.

BASINDAN KAYMAKAM ERTÜRKMEN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
BASINDAN KAYMAKAM ERTÜRKMEN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Admin

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Bafra Kaymakamı olarak atanıp görevine başlayan Cevdet ERTÜRKMEN'i Bafra Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan DAVRAN, TRT Bafra Temsilcisi, Köy TV Program Yapımcısı Vural YEŞİLYURT ve Köy TV Program Yapımcısı Mustafa ÇALIŞKAN makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam ERTÜRKMEN; "Bafra verimli topraklara sahip güzel bir kent, bizde bu kentin güzelliklerine inşallah çok daha güzellikler katmak için çaba sarf edeceğiz. Toplumun her kesimi ile istişare ederek projeler geliştirerek, Bafra'ya hep beraber hizmet etmenin gayretinde olacağız. Bafra'da yapılacak çalışmalar da basının desteğini yanımızda görmek istiyoruz." dedi.

Bafra Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan DAVRAN; "Bafra'da yazılı basının 100 yıla yakın geçmişi bulunmaktadır. Bafra Haber Gazetesi olarak 70 yıldır kesintisiz Bafra haberlerini tarafsız, ilkeli yayıncılık anlayışı içerisinde Bafra Halkını ve Bafra dışındaki Bafralıların haberdar olmasını bugüne kadar devam ettirdik. Sadece Bafra menfaatlerinde Bafra'ya yapılacak çalışmalar da taraf olduk." dedi.

TRT Bafra Temsilcisi, Köy TV Program Yapımcısı Vural YEŞİLYURT; "27 yıldır TRT Bafra Temsilciliğini yaptığını, son yıllarda Bafra'da ve diğer illerde yapılan tarımsal faaliyetlerin programlarını Köy TV'de yaparak çiftçilerimize ve üreticilerimize faydalı olmaya çalışıyoruz." dedi.

Bafra Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan DAVRAN, TRT Bafra Temsilcisi, Köy TV Program Yapımcısı Vural YEŞİLYURT ve Köy TV Program Yapımcısı Mustafa ÇALIŞKAN, ziyaretin sonunda Kaymakam ERTÜRKMEN'e her türlü çalışma ve projenizde bize ihtiyaç olduğu her an yanınızda olacağız, Bafra'daki görevinizde başarılar diliyoruz, dediler.

Kaymakam Cevdet ERTÜRKMEN Kimdir?

1970 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlkokulu Kahramanmaraş’ta, orta ve lise öğrenimini Kahramanmaraş ve Eskişehir’de tamamladı.1992 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü yaz döneminde bitirdi. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nün Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde “Afet Yönetimi” konulu tez çalışmasını yaparak, Yüksek Lisansını tamamladı. 1999 Yılında Mülki İdare Amirliği görevine Gaziantep Kaymakam adayı olarak başladı. Sırasıyla; Burdur İli Ağlasun İlçesinde ve Van İli Saray İlçesinde Kaymakamlık yaptı. Şanlıurfa Vali Yardımcılığı, Kayseri Yeşilhisar İlçe Kaymakamı, Aydın İli Sultanhisar Kaymakamı ve Trabzon Beşikdüzü İlçe Kaymakamı olarak görev yapmıştır. 07.08.2019 tarih ve 2019/268 sayılı  Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Bafra  Kaymakamlığına atanan Cevdet ERTÜRKMEN 29.08.2019 tarihinde Bafradaki görevine başlamıştır. Evli ve üç çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Bafra Ertürkmen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500