Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ilçenin farklı yerlerine ziyaretler gerçekleştirerek, mahalle sakinleriyle buluşuyor

BAŞKAN KILIÇ MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.
BAŞKAN KILIÇ MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR. BafraHaber

Vatandaşlarla bir arada olmak için mesai mefhumu gözetmeyen Başkan Kılıç, bu kapsamda Fatih, Fevzi Çakmak, Alparslan ve Bahçeler Mahallerinde hemşehrileriyle bir araya geldi.

AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tokgöz ve ilgili birimlerin müdürlerinin de katıldığı ziyaretlerde Fatih Mahallesi Muhtarı Yusuf Kavak, Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Gültekin Sözen, Alparslan Mahallesi Muhtarı Yalçın Kurtça ve Bahçeler Mahallesi Muhtarı Ali Bilgin ve mahalle sakinleri ile fikir alış verişinde bulunan Başkan Kılıç, Bafra Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri anlatarak yeni planlamalar ile ilgili bilgi verdi ve kendisine yöneltilen talepleri yerinde dinledi.

İlçenin dört bir yanına en iyi hizmeti götürmenin gayreti içerisinde olduklarını belirten Başkan Kılıç, “Mahallelerimizi ziyaret ederek devam eden çalışmalarımızın yanı sıra yeni planlamalarımızı, yöre sakinlerinin ihtiyaç ve taleplerini hep birlikte değerlendiriyoruz. Hemşehrilerimizin fikirlerini almak ve görüş alışverişinde bulunmak için yaptığımız bu ziyaretler son derece verimli geçiyor. Allah’ın izniyle Bafra’nın tüm mahallelerinde belediye olarak elimizden geldiğince, gücümüz yettikçe önemli çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.

efolm5h7sdfoufvmqpe.jpg

q18vkf3j0t2dy7ow78a2.jpg

ivz1uwz26vko3n22a80c.jpg

w8hscvka0s3ckryfc2m.jpg

y7pwyqmauatlqjwaqun.jpg

s60xbw6mr1ltf1g8kyas.jpg

rx4yiihbfblbfmpjgip.jpg

wo1sc5xhp7rhk9qvjek.jpg

 

BAFRA MAHALLE MUHTARLARI HAMİT KILIÇ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500