Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Türk Nöroşirürji Akademisi 2019 yılı 5. Bilimsel Kurs ve Konferansı Sona Erdi

Türk Nöroşirürji Akademisi 2019 yılı 5. Bilimsel Kurs ve Konferansı 5-10 Kasım tarihleri arasında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının milli mücadeleye başlamasının 100. Yılı nedeniyle Samsunda yapıldı.

Türk Nöroşirürji Akademisi  2019 yılı 5. Bilimsel Kurs ve Konferansı Sona Erdi
Türk Nöroşirürji Akademisi  2019 yılı 5. Bilimsel Kurs ve Konferansı Sona Erdi Admin

Türk Nöroşirürji Akademisi  2019 yılı 5. Bilimsel Kurs ve Konferansı 5-10 Kasım tarihleri arasında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının milli mücadeleye başlamasının 100. Yılı nedeniyle Samsunda yapıldı.

Türk Nöroşirürji Akademisi Konferansına Yönetim Kurulu adına Prof. Dr. Kaya Aksoy ve Konferans Düzenleme Kurulu adına ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kerameddin Aydın Başkanlık ettti.

Alanında deneyimli yaklaşık 100 bilim insanın oluşturduğu ve beşincisi düzenlenen konferansda ; bilgi ve tecrübe paylaşım platformu oluşturmak  nöroşirürji felsefesini benimsemek, eğitim ve araştırma stratejileri geliştirerek hem bilimsel hem de Türk Nöroşirürji Akademi geleneğinin gelecek nesillere aktarılmasını amaçlamaktadır.

OMÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500