Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAFRALI ŞAİR, YAZAR OKTAY ZERRİN' E ATAKUM' DA YOĞUN İLGİ

06- 15 Aralık 2019 tarihleri arasında açık kalacak olan Samsun Atakum Kitap Fuarı, kitapseverlerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor.

BAFRALI ŞAİR, YAZAR OKTAY ZERRİN' E ATAKUM' DA YOĞUN İLGİ
BAFRALI ŞAİR, YAZAR OKTAY ZERRİN' E ATAKUM' DA YOĞUN İLGİ Admin

06- 15 Aralık 2019 tarihleri arasında açık kalacak olan Samsun Atakum Kitap Fuarı, kitapseverlerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor.

Şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay ZERRİN; 11 Aralık Çarşamba günü, "Sevgi Ufkundan Şarkılara", "Dünya Çocukla Güzel ", "Sevgi Güneşi Çocuklar" ve "Sen Çarpar Bu Yürek" adlı 4 şiir kitabıyla ilgi gören şairler arasında yerini aldı.

ZERRİN fuarla ilgili yaptığı açıklama da; "Bafralı şair arkadaşlarım Birfani Mehmet Alan, İbrahim Ünlü ve Ondokuz Mayıs ilçesi, Engiz Mahallesi şairlerinden Alaeddin Dursun ile birlikte; Samsun TÜYAP, Çarşamba, Bafra, Terme Kitap Fuarları' na birlikte katılıyoruz. Şimdi de Samsun Atakum Kitap Fuarı' na  katılıyoruz. Benim imza günüm; 11 Aralık Çarşamba günü, Samsun Yazarlar Derneği Standı'nda idi. Sağ olsunlar standımı sabah 10:00, akşam 21:00 saatleri arasında çok sayıda kitapsever, okullar, öğretmen ve  öğrenciler ziyaret etti. Hatta Bafra'dan bile öğretmen olmuş ve sırf beni görebilmek, söyleşi yapmak için öğretmen öğrencilerim de fuardaki standımı ziyaret edip imzalı kitaplarımı aldılar.

Bunu yanı sıra, öğrencim olmayan fakat Bafra ve Samsun'da görev yapan öğretmen arkadaşlarım da sağ olsunlar ilgi gösterdiler. Benim standımda; 11 Aralık Çarşamba günü benimle birlikte yazar Kenan Koç " Do- Re- Mi-Es ! ? " , yazar Adem Gültekin " Türbanlı Gelin " ve şair Nermin Eker de " Gül Yüreğim " adlı kitaplarıyla yer aldı.

Ben de "Sevgi Ufkundan Şarkılara" Dünya Çocukla Güzel ", "Sevgi Güneşi Çocuklar" ve "Sen Çarpar Bu Yürek" adlı 4 şiir kitabımla, Samsun Atakum Kitap Fuarı, Samsunlu Yazarlar Derneği Standı' nda  yer aldım.

Şiir kitaplarıma ve şahsıma ilgi gösteren, ziyaretleriyle beni onore ve mutlu eden tüm arkadaş, dost ve okurlarıma çok teşekkür ederim. Saygılarımla." dedi.

Oktay Zerrin Kitap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500