Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

30 AĞUSTOS İLKOKULU DÜŞÜNCE VE OKUMA ATÖLYESİ AÇILDI

30 Ağustos İlkokulu’nda veli öğretmen işbirliği ile düşünce ve okuma atölyesi açılışı yapıldı.

30 AĞUSTOS İLKOKULU DÜŞÜNCE VE OKUMA ATÖLYESİ AÇILDI
30 AĞUSTOS İLKOKULU DÜŞÜNCE VE OKUMA ATÖLYESİ AÇILDI Admin

30 Ağustos İlkokulu’nda veli öğretmen işbirliği ile düşünce ve okuma atölyesi açılışı yapıldı.

Programa Bafra Kaymakamı Cevdet ERTÜRKMEN, Emniyet Müdürü Süleyman Gökay GÖKDOĞAN, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU, İlçe Tarım Müdürü Ahmet DURSUN, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Hasan İRER, Milli Eğitim Şube Müdürü Yüksel AYDIN, yöneticiler, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Okul müdürü Süleyman KAPLAN "Kitap okumayı öğrencilerimizde kültür olarak alıştırmayı ve bu kazanımı vermek için İlkokulun önemli olduğu bu dönemde bu davranışı kazandırmak için kütüphanemizi rengarenk yapıp cazip hale getirerek zeka oyunlarıyla aynı ortamda atölyede buluşturmak istedik, dedi.

Daha sonra konuşan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU, Bakanlığımız 2023 vizyonu hedefi doğrultusunda okullarımızda çeşitli alanlarda atölyeler açarak öğrencilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bugün de 30 Ağustos İlkokulu’nda kitap ve zeka oyunları birlikte değerlendirerek atölyemizin açılışını yaparak faaliyete geçirmiş olacağız, dedi.


Bafra Kaymakamı Cevdet ERTÜRKMEN, Milli Eğitim Bakanlığı'nın atölye çalışmalarının öğrencilerimizde zeka, kişisel gelişim, el beceri ve sanatlarını ortaya çıkarmakta fırsat verdiği bunu da benimseyerek desteklemekte olduğunu söyledi. Atölye açılışında emeği olan velilere öğretmenlere teşekkür etti.

Bafra Kaymakamı Cevdet ERTÜRKMEN, daire amirleri, yöneticiler, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldığı programla “Düşünce ve Okuma Atölyesi” açılışı gerçekleştirildi.
Bafra Kaymakamı Cevdet ERTÜRKMEN açılışın ardından öğrenciler ve velilerle sohbet etti. Okul öğrencisi Göktuğ KAPLAN'la satranç oynadılar.

 

Bafra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500