Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ ÇALIŞAN GAZETECİLERLE BİRARAYA GELDİ

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde Bafra’da görev yapan Basın Mensuplarıyla bir araya geldi.

BAŞKAN KILIÇ ÇALIŞAN GAZETECİLERLE BİRARAYA GELDİ
BAŞKAN KILIÇ ÇALIŞAN GAZETECİLERLE BİRARAYA GELDİ Admin

Bafra Belediyesi Başkanı Hamit Kılıç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi. Başkan Kılıç toplantı da gazetecilerin sorunlarını dinledi.

Bafra Öğretmenevi Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıya Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Yaşar Şenel, Özel Kalem Müdürü Ali Şimşek ve ilçede görev yapan gazeteciler katıldı.

Programda Hamit Kılıç, 2017 yılında aramızdan ayrılan basın mensupları Namık Azgın ve Sabahattin Gürgür’ü anarak konuşmasına başladı.

Başkan Kılıç “Bizler göreve geldiğimiz ilk günden bu yana neyi vaat ettiysek onu yapmak için çaba gösterdik hala da gösteriyoruz.  Bizim görev süremiz  seçimden önce ki 10 ayıda sayarsak 6 yıl oluyor, 6 yılın değerlendirmesini ise görev süremizin sonunda tekrar sizlerle beraber yapacağız.” dedi.

 Yapamayacağımız vaatlerin altına asla imzamızı atmadık sözleri ile konuşmasına devam eden Başkan Kılıç, "Seçim propagandasını yaparken bir kitapçık dağıttık, yapacaklarımızı gösterdik, ama inanın yapamayacağımız hiçbir projeyi o seçim kitapçığına koymadık." dedi.

Projeler ve çalışmalar ile ilgili Basın mensuplarını bilgilendiren Başkan Kılıç,"Orta ölçekli Sanayi Sitesi'nin Bafra’ya bir ivme kazandıracağını da belirterek, OSB’ye gelen firmaların, alt firmaları taşeron firmaları oluyor, bunlarında buraya geleceğini düşünürsek orta ölçekli sanayi sitesi Bafra’nın önünü açacak bir proje ve OSB’yi besleyecek ve yatırımcıyı buraya çekecek. Bafra’da kurulacak olan Güneş enerjisi tarlasında söz ederek şunları aktardı, Bu güneş enerjisi tarlasını kurduğumuz da Bafra Belediyesi yılda 2 milyon lira kar elde edecek, buda Belediyemiz için ciddi bir rakam, yine bu sistemi kurduğumuz da 5 yıl sonra bu tarla kendisini amorti edecek ve bize para kazandıracak" dedi. 

Başkan Kılıç ile Bafra’da görev yapan basın mensuplarının bir araya geldiği toplantı karşılıklı görüş alışverişin ardından, program hatıra fotoğrafı çekinildikten sonra son buldu.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç daha sonra 2017 yılında hayatını kaybeden Bafralı Gazeteciler Namık Azgın ve Sebahattin Gürgür’ün kabrini ziyaret etti.

 

Gazeteciler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500