Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAFRA BELEDİYESİ ONLARI DA UNUTMADI.

Bafra Belediyesi, etkisini artıran kar yağışı ile birlikte aç kalma ihtimali artan sokak hayvanlarını unutmayarak daha önceden oluşturulan beslenme noktalarına besin takviyesi yaptı.

BAFRA BELEDİYESİ ONLARI DA UNUTMADI.
BAFRA BELEDİYESİ ONLARI DA UNUTMADI. BafraHaber

TALİMAT BAŞKAN KILIÇ’TAN

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'ın talimatlarıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan Bafra Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ilçe genelinde çalışma başlattı.

Bafra’da sokak hayvanlarının aç kalmamasına yönelik olarak başlatılan çalışmaya Bafra Doğa ve Hayvan Severler Derneği başkanı Zebur Deniz ve yönetimi, Bafra Doğa ve Hayvan Hakları Eğitim Destek Derneği başkanı Soner Kahveci ve yönetimi de katıldı.

Kış mevsimi ile birlikte aç kalma olasılığı yükselen sokak hayvanlarının beslenmesi için Bafra Belediyesi Aşevinde hazırlanan yemekler hayvan severler, Dernek yönetimleri ve Belediye yetkililerinin katılımı ile beslenme noktalarına bırakılıyor.

Bafra Belediyesi daha önceden oluşturduğu sokak hayvanlarına yönelik beslenme noktaları, ilçede bulunan ilgili dernek ve oluşumlarla ortaya koyduğu çalışmalar, içinde bulunulan mevsim itibariyle daha da anlamlı hale geliyor.

Başkan Kılıç’ın talimatıyla hayata geçirilen çalışma önümüzdeki günlerde de devam edecek.

 

ozm5wem7xhpcportso.jpg

84fhz8h49c9ujsm0qi04.jpg

85ffjnmui9y2ybp20vdr.jpg

jy6xh054v5mkcupordg.jpg

owaeomn23p1iafeqx8se.jpg

g1khm6k4h7slzieq7tr.jpg

a13j08b7he2ays3qkyen.jpg

kqe970jmhpuebtwlzeq.jpg

0lyxkw2l3cglqihetq5e.jpg

6q9302woai55au6jxg.jpg

 

SOKAK HAYVANLARI BAFRA BELEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500