Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

SAĞLIKLI YAŞAM ETKİNLİĞİNE KATILAN HANIMLARDAN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra Belediyesi tarafından üç yıldır düzenli olarak hayata geçirilen ve Bafralı kadınlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Sağlıklı Yaşam Etkinliğinde katılımcılarla bir araya geldi.

SAĞLIKLI YAŞAM ETKİNLİĞİNE KATILAN HANIMLARDAN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR
SAĞLIKLI YAŞAM ETKİNLİĞİNE KATILAN HANIMLARDAN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR Admin

Bafra Belediyesi Alparslan Türkeş Parkı Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen etkinliğe, Ak Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, Ak Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna ve çok sayı da Bafralı kadın katıldı.

Sağlıklı Yaşam Etkinliğinin kendileri için oldukça önemli bir hizmet olduğunu ifade eden Bafralı kadınlar, “Bizler için oldukça güzel bir alternatif oldu. Aile sıcaklığında sportif faaliyetler gerçekleştiriyoruz. Her şey çok güzel. Devamının geleceğini biliyor, Başkanımız Sayın Hamit Kılıç nezdinde tüm Belediye personeline teşekkür ediyoruz” dediler.

Etkinlikte düşüncelerini dile getiren Bafra belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Vatandaşımızdan gelen talep ve önerileri büyük bir hassasiyetle değerlendiriyoruz. Kadınlarımızın isteklerine de duyarsız kalmayarak Sağlıklı Yaşam Etkinliği adı altında, ücretsiz step, aerobik ve plates derslerini düzenli olarak yürütüyoruz. Gücün ve mutluluğun sebebi sağlıktır yaklaşımı ile 3 yıldır sürdürdüğü 'Sağlıklı Yaşam Etkinliği ‘ne katılan hanım kardeşlerimizle bu günde bir araya gelerek düşünce ve taleplerini de aldık. Etkinliğimizde emeği bulunan herkese teşekkür ediyorum. dedi.

 Ak Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı ise Bafra Belediyemizde tüm kesimleri kucaklayan hizmet anlayışı hâkim. Bafralı hanım kardeşlerimizin faydalanabileceği Sağlıklı Yaşam Etkinliği de bunlardan bir tanesi. Etkinliğin hayata geçmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum.”dedi.

 

Bafra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500