Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

GÖRME ENGELLİLER DERNEĞİNDEN ÖZEL ATOM KARINCALAR ANAOKULU'NA ZİYARET

Bafra Görme Engellier Derneği; Bafra Özel Atom Karıncalar Anaokulu' nu 18 Şubat Salı günü ziyaret etti.

GÖRME ENGELLİLER DERNEĞİNDEN ÖZEL ATOM KARINCALAR ANAOKULU'NA  ZİYARET
GÖRME ENGELLİLER DERNEĞİNDEN ÖZEL ATOM KARINCALAR ANAOKULU'NA  ZİYARET Admin

Ocak 2020' de göreve başlayan emekli öğretmen, Bafra Özel Atom Karıncalar Anaokulu Müdürü, şair ve yazar Oktay ZERRİN' e yeni görev i nedeniyle hayırlı olsun ziyaretine;  Bafra Görme Engelliler Derneği Başkanı Mustafa KAPLAN, dernek Başkan Yardımcısı Hasan Satılmış, Yönetim Kurulu üyeleri Aysel Abacı, Abdullah Pezik ve Burcu Özdemir katıldı.

Ziyarette; mazereti nedeniyle; okul kurucusu Fatma DEMİREL yer almadı. Okul öğretmenlerinden Elif DÜZ de  ziyarette hazır bulundu.

Bafra özel Atom Karıncalar Anaokulu Müdürü Oktay Zerrin," Okulumuzu ziyaretiniz bizleri çok memnun etti. Geldiğinizi için sizlere teşekkür ederiz. Her  ne kadar sizlere maddi olarak destek vermesek de manevi desteğimiz sürecektir. "derken; Bafra Görme Engelliler Derneği Başkanı Mustafa Kaplan da " Bu ziyaret bizleri de oldukça mutlu etmiştir. Bu vesileyle şahsımve dernek yönetim kurulu üyelerimiz ilginize ve misafirperverliliğinize  teşekkür ederiz.

Ziyarete Okul Kurucumuz sayın Fatma Demirel hanım; bir yakının cenazesi nedeniyle katılamadılar fakat sizlere selamve sevgilerini ilettiler." dedi. Dernek başkanı ve  üyeleri de başsağlığı dileğinde  bulundular.

Görme Engelliler Derneği Başkanı Mustafa Kaplan daha sonra Okul Müdürü Oktay Zerrin' e " Her Yerde Kitap" ve  " Samsun Okuyor " adlı kitap projelerine Bafra Görme Engelliler Derneği olarak destekverdiklerini ve bu konularla ilgili çalışmalarını dile getirdi.

Ziyaretlerini bir de çiçekle süsleyen Bafra Görme Engelliler Derneği adına, dernek başkanı Kaplan ve üyelerine; okul müdürü Oktay Zerrin" Çiçeğene gerek var, sizler zaten birer çiçeksiniz " diyerek misafirlerini onore etti.

Haber Merkezi- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500