Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ’TAN BAFRALILARA ANONSLU UYARI

İlçede Korona virüsle mücadelede etkin rol üstlenen Bafra Belediyesi her alanda vatandaşların bilgilendirilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştiriyor.

BAŞKAN KILIÇ’TAN BAFRALILARA ANONSLU UYARI
BAŞKAN KILIÇ’TAN BAFRALILARA ANONSLU UYARI BafraHaber
Haberin videosu için tıklayın!

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ülke genelinde artan korona virüsle mücadele kapsamındaBafra halkına çağrıda bulundu.

Başkan Kılıç, belediye hoparlöründen yaptığı çağrıda, Hasta ve yaşlılarımıza virüs bulaşmasını önlemenin tek yolu mecbur kalmadıkça evden dışarıya çıkmamak olduğunu belirterek “İnsanlık olarak yaşadığımız bu süreçte, korona virüse karşı hep birlikte mücadele ediyoruz.” dedi.

“Önce İnsan” diyen bir anlayışla hareket ettiğimizden dolayı; her vatandaşımızın canı bizim için aynı derecede değerlidir Başkan Kılıç, Bafralılara şu çağrıda bulundu:

“Kıymetli Hemşehrilerim:

İnsanlık olarak yaşadığımız bu süreçte, koronavirüsüne karşı hep birlikte mücadele ediyoruz.

Hasta ve yaşlılarımıza virüs bulaşmasını önlemenin tek yolu mecbur kalmadıkça evden dışarıya çıkmamaktır.

Yaşlı büyüklerimizle ilgili hassasiyetimizin sebebi onların diğerlerine hastalık bulaştırıyor olması değil, onlara hastalık bulaşmasının önüne geçmektir.

Sizlerden tek ricamız, önümüzdeki kritik günlerde hastalığın yayılma zincirini kırmak için, Devletimizden gelen ikazlara harfiyen uymanızdır. Böylece hep birlikte mümkün olan en kısa sürede normal hayatımıza imkânına kavuşabiliriz.

“Önce İnsan” diyen bir anlayışla hareket ettiğimizden dolayı; her vatandaşımızın canı bizim için aynı derecede değerlidir.

Bunun için, sosyal mesafeye dikkat edilmesini, diğer insanlarla aramızda hastalık bulaşmasına imkân tanımayacak mesafe bırakılmasına özen göstermenizi istiyoruz.

Bizler; ikazlara riayet edelim, sabırlı olalım, dikkatli olalım, kendimizin ve çevremizin temizliğine özen gösterelim.

Bunun için “Evde Kal Bafra”Diyoruz.

Tedbir bizden, Takdir Allah’tandır.

Hepinizi hürmetle, muhabbetle selamlıyorum.”

 

0kw3j0pmt88nhsqux7w.jpg

 

mwx344pcad668p2wl4zs.jpg

hfmgv2qbd06d8xt24s99.jpg

3ytkvw2pmi1kf96jbwuo.jpg

 

BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ UYARI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500