Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAFRA BELEDİYESİ MASKE DAĞITTI

Bafra Belediyesi, Çin'de ortaya çıkarak bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek, vatandaşların sağlığına olumsuz etkilerini asgari seviyeye düşürmek, salgında en etkili mücadele olan sosyal mesafeyi sağlamak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

BAFRA BELEDİYESİ MASKE DAĞITTI
BAFRA BELEDİYESİ MASKE DAĞITTI BafraHaber

Çeşitli önleyici tedbirler almaya devam eden Bafra Belediyesi, toplu alanlarda maske takılmasının zorunlu hale gelmesinin ardından İlçenin Pazar yerleri başta olmak üzere çeşitli noktalarda vatandaşlara maske dağıttı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında pazar yerleri ile ilgili alınan kararlar doğrusunda hareket eden Bafra Belediyesi, söz konusu alanlara dezenfektan aparatları yerleştirdi.

Vatandaşlardan bu süreçte maske takmayı alışkanlık hale getirmeleri gerektiğinin altını çizen Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bildiğimiz gibi market, Pazar, toplu ulaşım gibi toplu alanlarda maske takılması zorunlu hale getirildi. Hepimizin sağlığı için lütfen toplu alanlarda maske takmayı ihmal etmeyelim. Sosyal mesafemizi koruyalım. Bizler bu süreçte her zaman sizlerin yanınızdayız. İnanıyoruz ki, bu zor günleri birlik ve dayanışma içinde aşacak, tekrardan eski güzel günlerimize kavuşacağız” dedi.

Bafra Belediyesi öte yandan bir çok alanda dezenfekte çalışmasına devam ederken,daha önce yerleştirilen el dezenfektan aparatlarının sayılarını da artırdı.

jjhdlafs1oxfjuis4cv.jpg

wqhr0irs5d0fb0tcre11.jpg

wigoqtehnz0oidc8r2ls.jpg

lwgxio2qhul8ytrvmujp.jpg

vrvm0lqzax2v97epkaf.jpg

9q9qmsac2mld8aaf6j05.jpg

y3bqonlxtpafqruqzy1.jpg

k8xjuks1pq2h3nmvgmu.jpg

52pe7rf2wm5h9kzrq2ct.jpg

ldwwrwlfd9ujgs1sy6nx.jpg

 

abrwakcpwc676agtypb.jpg

 

BAFRA BELEDİYESİ MASKE DAĞITIMI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500