Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ SANAYİ SİTELERİ VE SEBZE HALİNDE MASKE DAĞITTI

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ilçedeki Büyük Sanayi Sitesi, Kızılırmak Sanayi Sitesi ve Sebze ve Meyve Halini ziyaret ederek maske dağıttı.

BAŞKAN KILIÇ SANAYİ SİTELERİ VE SEBZE HALİNDE MASKE DAĞITTI
BAŞKAN KILIÇ SANAYİ SİTELERİ VE SEBZE HALİNDE MASKE DAĞITTI BafraHaber

Bafra Belediyesi, Koronavirüs (KOVİD-19) ile mücadelede kapsamında etkin bir çalışma yürütüyor.

Maske dağıtımında Başkan Kılıç’a Büyük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Hüseyin Usta,Kızılırmak Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı D.Ali Yücel ve Sebze ve Meyve Hal Müdürü Ethem Özen ile birlikte  Dernek Başkanı Murat Şahin eşlik etti.

Sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleşen ziyarette, sanayi esnafına koronavirüse karşı dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyarılarda da bulunan Başkan Kılıç, dağıtım ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “İşleri gereği çok sayıda kişi ile muhatap olan sanayi sitesi ve Sebze Meyve Halinde bulunan esnalarımıza salgından korunmalarını sağlamak için maske dağıttık. Bu zor günleri el ele vererek, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek kısa sürede atlatacağız.” dedi.

Türkiye de görülen ilk koronavirüs vakasının ardından ilçede gerekli bütün önlemleri aldıklarını ve sokaklarımızda ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Belediye olarak hemşehrilerimizin yoğun olduğu pazar yerlerimizde de maske dağıtımı yaptık. İhtiyacı olan tüm vatandaşlarımıza maske ulaştırdık ve ulaştırmaya devam etmekteyiz. Tabi bu salgında kişisel hijyen, koruyucu ekipman ve sosyal mesafe oldukça önemli. Esnafımıza bu konuda uyarılarımızı da yaptık. Alınan tedbirlere uyar, kendimizi izole edersek hastalığın büyümesinin önüne geçeriz. Bu nedenle kendimiz ve sevdiklerimiz için tedbirlere uyalım, zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayalım. Bu sıkıntıyı sosyal mesafe kurallarına uyarak ve gerekli tedbirleri alarak hep birlikte kısa sürede aşacağımıza inanıyorum.” dedi.

 

hs0qb2xohvs6ombfo7dz.jpg

6gvqpvrpn8ofvusijs.jpg

485z5pubb2zyrj85kprl.jpg

l6xi1412php67h1hk4mu.jpg

fh9fc2tra9afs9rlfkb.jpg

7tadwug3vjdz9pdrb0e.jpg

ynpp2lvobkbxf8z60y9j.jpg

0vlihrtfx11u895tyb6x.jpg

e9cn7gvdysvr3cah1dbk.jpg

jo13tnkx3ci6o4ygw.jpg

kx6n3m31k6dblaj9di0v.jpg

wb98ch1uz8vdtnvj8lv9.jpg

082va3u2nor2ozbnvt87.jpg

c5xj0mvcedc7mazprni.jpg

5wqn2xm6hts5bhl7ib95.jpg

v3qhgq4729auz575pquh.jpg

 

BAFRA BELEDİYESİ HAMİT KILIÇ MASKE DAĞITIMI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500