Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ MEDİBAFRA HASTANESİNİ ZİYARET EDEREK TEŞEKKÜR ETTİ.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar ile birlikte, Korona virüs (Covid-19) nedeniyle gece gündüz demeden insanların sağlığı için fedakârca çalışan sağlık personeline teşekkür etmek amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretlerine Özel MediBafra Hastanesiyle devam etti.

BAŞKAN KILIÇ MEDİBAFRA HASTANESİNİ ZİYARET EDEREK TEŞEKKÜR ETTİ.
BAŞKAN KILIÇ MEDİBAFRA HASTANESİNİ ZİYARET EDEREK TEŞEKKÜR ETTİ. BafraHaber

Covid-19 önemleri riayet etmek amacıyla hastane bahçesinde sosyal mesafe korunarak gerçekleştirilen ziyarette Başkan Kılıç, Nükleer Tıp Uzmanı ve İşletme Müdürü Uzm. Dr. Şafak Aygül, Dâhiliye Uzmanı Dr. Hasan Şekercioğlu, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Dr.Özcan Aydoğdu ve hastane personeline gösterdikleri çabadan ötürü teşekkür etti.

Zorlu süreçte büyük bir özveri ile görevlerini yerine getiren hastane personeline ilçenin meşhur lezzeti Bafra nokulu ikram eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Türkiye’de çok kıymetli ve kaliteli bir sağlık ordusuna sahibiz. Bu sağlık ordumuzun Bafra’daki temsilcileri de canhıraş bir şekilde çalışıyorlar. Daha önce Devlet Hastanesi ziyaretimizde olduğu gibi bu gün de MediBafra Hastanemizi ziyaret ederek fedakârca çalışmalarının farkında olduğumuzu hissettirip, kolaylıklar dilemek istedik. Biliyorum ki çoğu evlerine gitmiyor, kendilerine hastalık bulaşma riskine rağmen, gayretli bir şekilde çalışıyorlar. Allah öncelikle onların sağlıklı olmasını nasip ederek kendilerine kolaylık versin. Ülkemizin güvenliği noktasında nasıl askerimiz kendine düşeni yapıyor, bizim her zaman göğsümüzü kabartıyorsa; sağlık ordumuzda bu olağanüstü süreçte gerçekten bir kere daha kendini ispat etti. Tüm şehir adına tüm sağlık personelimize şükranlarımızı iletiyorum” dedi.

Başkan Kılıç daha sonra cadde üzerinde bulunan Eczanelere de kısa süreli ziyaretler gerçekleştirdi.

1tzposzvf2kaklhg9zj.jpg

9wyc096lc8q6bycm49kg.jpg

d8pmkneabedjge4ahezo.jpg

sy8hr7v0bma3i8od8xy8.jpg

xffn0t0at9o6r99zc5mo.jpg

mrjnd0f7xzkm6o909m0.jpg

ga02peihfj5sx7ddkjt.jpg

fnwta84po4etoj7i0v93.jpg

p8y64qpqnhbdalcxl1z.jpg

bplgauyy8skatdt0g1qz.jpg

i8pyplct6mmgo1tn3djx.jpg

 

whove156nuez1x6qsp6t.jpg

yvooy6sch89mjya9wblu.jpg

cts8jg0ml9b9zws7evt4.jpg

yllivqyjxoqkk3s4oayx.jpg

1391232wvjltzmo1kvfo.jpg

wrmekd72qgks9au3io97.jpg

 

BAFRA BELEDİYESİ HAMİT KILIÇ MEDİ BAFRA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500