Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ'IN RAMAZAN AYI MESAJI

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ramazan ayının başlamasıyla ilgili olarak bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN KILIÇ'IN RAMAZAN AYI MESAJI
BAŞKAN KILIÇ'IN RAMAZAN AYI MESAJI BafraHaber

Başkan Kılıç mesajında şu ifadelere yer verdi:

“On bir ayın sultanı olan Ramazan ayına bir kez daha kavuşmanın mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz.

Bu mübarek ay, sabrı cemili öğrendiğimiz gibi tüm dünyada yaşanan korona salgınına da sabrederek elbirliği ile bu süreçten başarıyla çıkacağımızın inancıdır. Allah'ın izniyle bu zorlu süreç geride kalacak.

Belediye olarak tüm tedbirlerimizi almış durumdayız. Tüm ekiplerimiz ilk günden itibaren milletimizin hizmetinde oldu ve olmaya da devam edecek. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza hizmetlerimizi ulaştırmada hiçbir sorun yaşamayacağız. Devlet ve millet el ele vererek bu imtihanı inşallah kazanacağız.

Ramazan ayında, İslam coğrafyasında da yaşanan acıların ve zulümlerin son bulmasını, aynı zamanda Ramazan’da oluşan manevi atmosferin, bütün bir yıla yayılarak birlik ve beraberliğe çevrilmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

Ferdin ve toplumun hayatını intizama sokan, ciddiyet ve disiplin altına alan, koruyucu ve kollayıcı bir fonksiyon icra eden, düşünme ve nefis muhasebesi fırsatı veren bir irade eğitimi olan oruç ibadetini yerine getireceğimiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tümhemşehrilerimin Ramazan ayını tebrik ediyor, on bir ayın sultanı bu ayın gelenek ve göreneklerimizi, fazilet ve hasletlerimizi koruyup daha güzel yaşama ve yaşatmaya vesile olacağına inanıyor, şehrimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” 

 

thjq97owt04ni8f14y.jpg

 

HAMİT KILIÇ RAMAZAN MESAJI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500