Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAFRA BELEDİYESİ YAZA HAZIR

Bafra Belediyesi, ilçe sakinlerinin huzurlu ve güvenli bir yaz geçirmeleri için yoğun çaba harcıyor.

BAFRA BELEDİYESİ YAZA HAZIR
BAFRA BELEDİYESİ YAZA HAZIR Admin

Dünyayı etkisi altına alan Korona virüs ile mücadelesinde ortaya koyduğu çalışmalarla dikkat toplayan Bafra Belediyesi, mücadelede normalleşme adımları kapsamında vatandaşların sosyal yaşantılarında huzurlu ve güvenli anlar yaşamaları için yeni hizmetler hayata geçirdi.

Bafra Belediyesi vatandaşların sosyal mesafeyi koruyarak bir arada olabilecekleri, dinlenip sohbet edebilecekleri Sosyal Mesafe Banklarını, ortak paylaşım alanlarına yerleştirdi.

Belediyenin kendi öz kaynakları ve ekibiyle atölyelerinde üreterek park ve meydanlarda kullanıma sunulan Sosyal Mesafe Bankları Bafralıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Bafra Belediyesi ayrıca yaz aylarının gelmesiyle park ve mesire alanlarımızı halk sağlığı ve huzurunu bozan kene, bit, pire vb. vektör popülasyonlarından arındırmak için ilaçlamalarını sürdürüyor.

Öte yandan Bafra Belediyesi ilçede yol ve kaldırım temizliğine hız verdi. Sanayi sitesi ve Kredi Yurtlar güzergâhında başlattığı yol kenarı kaldırım temizliği çalışmalarını ilçe genelinde sürdürecek. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500