Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAFRA DÖRT MEVSİM ÇİÇEK BAHÇESİ

Bafra Belediyesi, kent merkezinin farklı noktalarında gerçekleştirdiği çiçeklendirme çalışmaları ile cadde ve sokaklara mevsimin renklerini taşıyor.

BAFRA DÖRT MEVSİM ÇİÇEK BAHÇESİ
BAFRA DÖRT MEVSİM ÇİÇEK BAHÇESİ BafraHaber

Havaların ısınmasıyla birlikte çiçek dikimine ağırlık verildi. Mevsimsel olarak bu dönemde dikilen çiçekler, meydan, park, kavşak, meydan ve yol kenarlarını süslemeye başladı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalarda; İlçe girişi,15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Cumhuriyet Meydanı, parklar, kavşak ve refüjlerde rengârenk çiçekler dikiliyor.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç yaptığı açıklamada, bakım ve çiçeklendirme çalışmalarının yazın şehre ayrı bir güzellik kattığını belirterek; "Şehrimizi güzel bir görüntüye kavuşturmaya çalışıyoruz.Ekiplerimiz 15 Temmuz Demokrasi Meydanı, Cumhuriyet Meydanı, parklar, kavşak ve refüjlerdeçiçeklendirme çalışmalarına devam ederek, mevsime uygun çiçekleri toprakla buluşturuluyor. Amacımız kent estetiğine daha güzel bir görüntü kazandırmak. Bafra’mızın çeşitli noktalarında bu tür güzelleştirme çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

 

xy6pm3c7bcg6llf8q9y.jpg

c1glkzcui402n7v2kzql.jpg

tx4svm13aywl042pvjm.jpg

qn4fge40peutv0rpjsx5.jpg

pg88rfo2x2leodwx0f.jpg

m0e4m6sc4ux0ent764.jpg

4aygu15pbaigo1f83ih.jpg

shizj7up6jzhp7ezvpp7.jpg

 

BAFRA BELEDİYESİ ÇİÇEKLENDİRME
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500