Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAFRA 15 TEMMUZ'A HAZIR.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının koordinasyonunda tüm yurtta olduğu gibi Bafra’da da düzenlenecek “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinliklerine hazırlıklarda son aşamaya gelindi

BAFRA 15 TEMMUZ'A HAZIR.
BAFRA 15 TEMMUZ'A HAZIR. Admin

Bafra Kaymakamlığı ve Bafra Belediye Başkanlığını tarafından hayata geçirilecek etkinlikler 15 Temmuz Demokrasi Meydanında yapılacak. 

Bafra’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri saat 13.00’de asri mezarlık bünyesinde yer alan Şehitlik ziyareti ile başlayacak. Akabinde ise 15 Temmuz Demokrasi Meydanında devam edecek.

Buradaki Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayacak program içeriğinde ise Şehitlerimiz için Kur’an Tilaveti ve dua, şiirler,15 Temmuz görüntülerinin yer aldığı video sunumu, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, ilahi dinletisi yer alacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştireceği halka hitabı da canlı olarak katılımcılara izletilecek.

Saat: 00.13 de ise Bafra’daki tüm camilerde selâ okunacak.

Bafra’da Şehitlik ziyaretinin hemen ardından 15 Temmuz Demokrasi Meydanında başlayacak demokrasi nöbeti sabah namazına kadar sürecek.

Bafra Belediyesine ait olan 15 Temmuz Demokrasi Meydanının altındaki kapalı otopark da katılımcılara ücretsiz hizmet verecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500