Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

VALİ DAĞLI'DAN BAŞKAN KILIÇ'A ZİYARET

Valiler Kararnamesi ile 10 Haziran tarihinde Samsun’a atanan Vali Dr. Zülkif Dağlı, Bafra Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Hamit Kılıç ile bir araya geldi.

VALİ DAĞLI'DAN BAŞKAN KILIÇ'A ZİYARET
VALİ DAĞLI'DAN BAŞKAN KILIÇ'A ZİYARET BafraHaber

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen,Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner’de hazır bulundu.

Karşılıklı sohbet ve bilgi alışverişi şeklinde gerçekleşen ziyaret ile ilgili duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hamit Kılıç, “Samsun’umuzun ve Bafra’mızın potansiyel gücünü arttırmak, kaynaklarını doğru kullanmak, tanıtımını yapmak için ortak akıl ve karar doğrultusunda el birliği ile mücadeleye devam edeceğiz. Bu noktada Sayın Vali'mizin tecrübelerinden faydalanacağız.” ifadelerini kullandı.

Vali Dr. Zülkif Dağlı ise,verimli bir şekilde çalışmak için gerekli tespitleri yapmaya çalıştıklarını belirterek, Bafra’ya iyi bir gelecek sunabilmek için yerel yönetimlerin iş birliği platformunda etkili bir biçimde buluşması gerektiğini söyledi.

ypepmnctwwe3usxbs6v.jpg

lb1wri50x1z53uyzj2b.jpg

4ft73mo64cdp4nw0ydjz.jpg

rcmj00k6lr5apzrhs3u.jpg

 

BAFRA BELEDİYESİ VALİ ZÜLKİF DAĞLI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500