Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI EROL ANDİÇ BAŞKAN KILIÇ’I ZİYARET ETTİ.

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle Bafra Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Dikencik Mahallesi Muhtarı Erol Andiç yönetimi ile birlikte Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç 'ı ziyaret ettiler.

MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI EROL ANDİÇ BAŞKAN KILIÇ’I ZİYARET ETTİ.
MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI EROL ANDİÇ BAŞKAN KILIÇ’I ZİYARET ETTİ. BafraHaber

Ziyarete Muhtarlar Derneği Başkanı Dikencik Mahallesi Muhtarı Erol Andiç’ın yanı sıra Yönetim Kurulunda yer alan; Fatih Mahallesi Muhtarı Yusuf Kavak, Kapıkaya Mahallesi Muhatarı Bahri Bozok, Ağaçalan Mahallesi Muhtarı Sadrettin Taner, Kozağzı Mahallesi Muhtarı Mustafa Kabaş, Sarpın Mahallesi Muhtarı Emin Yılmaz ve EvrenuşağıMahallesi Muhtarı Erdoğan Akın katıldı.

Başkan Kılıç, Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Muhtarı Erol Andiç ve ekine başarılar dileyerek,“Muhtarlarımızla istişare ve uyumlu bir çalışma içinde olmaya devam edeceğiz. Her mahallemizin sorun ve beklentilerinemuhtarlarımız ile birlikte cevap vermeyi sürdüreceğiz." diye konuştu.

Bafra Muhtarlar Derneği Başkanı Dikencik Mahallesi Muhtarı Erol Andiç ise yönetimi ile birlikte Bafra ve Bölgesi için yapılacak her çalışmada mahalle muhtarları olarak üzerlerine ne görev düşüyorsa yapmaya hazır olduklarını belirtti.

c2fxcxuzlthfnv6u84e.jpg

tvacztd6labo6gok2w2n.jpg

vpfr67t5c11tll2bbl2.jpg

MUHTARLAR DERNEK BAŞKANI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500