Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ: “HER MAHALLEMİZE HİZMET GÖTÜRME ÇABASINDAYIZ”

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, İlçenin tüm mahallelerinde yerinde inceleme ve vatandaşlarla bütünleşme ziyaretlerini sürdürüyor.

BAŞKAN KILIÇ: “HER MAHALLEMİZE HİZMET GÖTÜRME ÇABASINDAYIZ”
BAŞKAN KILIÇ: “HER MAHALLEMİZE HİZMET GÖTÜRME ÇABASINDAYIZ” BafraHaber

Göreve geldiği günden bugüne halkla iç içe olmaya, halkın sorunlarını birebir dinleyerek, çözümler bulmaya gayret gösteren Başkan Kılıç, ilçede bulunan mahalleri düzenli olarak ziyaret ederek vatandaşların sorun ve beklentilerini dinliyor.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile birlikte ilçe merkezine uzak mahallerinden biri olan Bengü Mahallesinde yapımı devam eden 8 kilometrelik sathi kaplama yol çalışmalarını inceleyerek, mahalle sakinleri ile istişarelerde bulundular.

Başkan Kılıç, mahalle ziyaretleri kapsamında ayrıca;Boğazkayamahallesinde muhtar Dursun Aşık,Gökçesumahallesinde muhtar Aytekin Çil, Çataltepe mahallesinde muhtarAydın Kaya ve vatandaşlarla bir araya gelerek gerçekleştirilen çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Başkan yardımcıları Şaban Hüryaşar, Ahmet Tokgöz ve Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerile birlikte Gökçesu ve Çataltepe mahalleleri yollarında gerçekleştirilen 4 km'lik genişletme ve serme sıkıştırma çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Mahalle ziyaretleri ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: "Daha önceden belirlediğimiz programlar dâhilinde mahallelerimizi ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Büyükşehir Belediyemiz ile uyum içinde çalışmalarımız sürüyor.Bizim için bütün mahallelerimiz, bütün insanlarımız aynı yakınlıkta. Hiç bir ayrım yapmadan bütün mahallelerimize hizmet götürmenin samimi gayreti içerisindeyiz. Bizim için İshaklı Mahallesineyse İğdir Mahallesi de odur. Cumhuriyet mahallesi ne ise Evrenuşağı Mahallesi de odur. Her mahallemize eşit mesafede ve aynı ölçüde hizmet çabası içerindeyiz. Mahallerimizi sık sık ziyaret ederek beklentileri ve sorunları yerinde tespit etmeye muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla fikir alış verişi içinde olmaya bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz” dedi.

pznpgqebm9zugutjc01p.jpg

4886o2h045pq7nlycwp.jpg

itxg2mhr3sv2fgdn0gp5.jpg

itxg2mhr3sv2fgdn0gp5.jpg

3d45ynqyqpaq6hmqlfq5.jpg

uqydorru8qpufdpuyrrx.jpg

qqbwt5pjots1esbwwpth.jpg

xnnt7k946es9e3uoaua6.jpg

ebgxwguy9hyl6wwc09j.jpg

oie6il7hb9b92fs3hw5q.jpg

8o1l4gd9azehm4yt1l9v.jpg

xxdhzyhph65fqfu2tpj7.jpg

byxdi4yjefog3qta0bp.jpg

 

MUSTAFA DEMİR HAMİT KILIÇ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500