Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ALİ KALE TURİSTİK TESİSLERİ MUTLU ANLARA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Ali Kale Turistik Tesisleri, kısa sürede vatandaşların en çok tercih ettikleri Düğün Salonu haline geldi.

ALİ KALE TURİSTİK TESİSLERİ MUTLU ANLARA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
ALİ KALE TURİSTİK TESİSLERİ MUTLU ANLARA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR BafraHaber

Bafra Belediyesi tarafından bu yıl, Düğün, nişan, sünnet ve diğer organizasyonların yapılabilmesine olanak sağlayacak uygulamaların ardından vatandaşların öncelikli tercihi haline gelen Ali kale Turistik Tesisleri mutlu anlara ev sahipliği yapıyor.

Tesislerde Korona virüs salgını nedeniyle her türlü önlemin alınıyor ve  belirlenenkurallara titizlikle uyulmasında taviz verilmiyor.

Bafra’nın yemyeşil doğası ve tertemiz havası ile havuz başında kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmek isteyen Bafralılar tesisler bünyesinde, huzurlu bir ortamda organizasyonlarını gerçekleştiriyor.

Ali Kale Turistik Tesisleri,düğün, nişan ve özel davetlerde özel sunumları, şık alan giydirmeleri ve her şey dâhil paket imkânlarının yanında; farklı organizasyon türlerinde kendini kanıtlamış profesyonel kadrosu ile katılımcılara hizmet veriyor.

Ali Kale Turistik Tesisler Düğün salonu bünyesinde gerçekleştirilendavetlerde özel organizasyon sorumlusu hizmeti de bulunuyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: “Bafra’mızın göz bebeği Ali Kale Turistik Tesislerimizi vatandaşımıza nasıl daha fazla ulaşır ve buralardan faydalanmalarını sağlarız diye düşünerek planlama yapıyor ve hizmetlerimizi o yönde gerçekleştiriyoruz. Bu noktada bu yıldan itibaren düğün, nişan gibi özel günlerde de vatandaşlarımıza hizmet vermesini sağladık. Tesislerimizde korona virüs salgını ile ilgili her türlü önlem alınmış durumda. Yapılan organizasyonlar sonunda vatandaşlarımızdan gelen olumlu düşünceler ise bizleri mutlu ediyor. Onların mutluluklarına bir nebze de olsa katlıda bulunmak bizler için çok önemli.” Dedi.

Bafra Belediyesi Ali Kale Turistik Tesisleri bünyesinde; düğün, nişan, kına ve diğer organizasyonlar için

0538 046 77 72 numaralı telefon ile irtibata geçilmesi gerekiyor.

87ryw1a60nyx40rwiffe.jpg

 

j2px9jf0zxfa9657a8yc.jpg

7alpy82fdqwvsxhr4h5j.jpg

 

6segmf3slopbtqn2237.jpg

gtomnyaijl27wttcg3.jpg

 

3rmfln8v7u9jp5d8uv1l.jpg

w6jxz0c217z7sff6m3ji.jpg

r2lwelpo1oka1pnpzby.jpg

oomrf9xmz96ipqqeb3.jpg

bpxiylqqg25cpskfg5zt.jpg

d6imcon4sypsy02iu7r.jpg

8fh0svmy3ecslcvxqslk.jpg

 

 

AALİ KALE TURİSTİK TESİSLERİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500