Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

HACINABİSPOR BAFRA FUTBOL KULÜBÜ OLDU

Samsun Süper Amatör L ig' de mücadele eden; Bafra Hacınabispor, adını " Bafra Futbol Kulübü 1988 " olarak değiştirdi ve yeni başlayacak futbol sezonuna bu isimle mücadele etmeye karar verdi.

HACINABİSPOR BAFRA FUTBOL KULÜBÜ OLDU
HACINABİSPOR BAFRA FUTBOL KULÜBÜ OLDU BafraHaber

Bafra Öğretmenevi' nde  17 Ağustos Pazartesi günü  saat 13. 30' da gerçekleşen toplantıya  Başkan İsa Köprü, Fahri Başkan Kahraman Arslan, ikinci Başkan Servet Şengül, Futbol Şube Sorumlusu Arif Öztürk, Genel Sekreter Abdullah Uyar, Sportif Direktör Erdoğan Er ve yöneticilerden Oğuz Türk ile Basın mensupları katıldı.

Bafra Hacınabispor, ismini resmen değiştirdi ve yeni ismi ile Bafra Futbol Kulübü, Yönetim Kurulu Basın açıklaması toplantısında; Fahri Başkan Kahraman Arslan, amaçlarının Bafra ismini ve Bafra markasını bir yerlere taşımak olup, bunu da çok kısa zamanda, Bafra Futbol Kulübü' nü, profesyonel lige taşıyarak gerçekleştireceklerini söyledi.

 Kahraman Aslan, 25 yıldır Türk futboluna birçok oyuncuyu kazandırmanın gururunu bu süreç içerisinde edindiğim çevre, dost ve arkadaşlarımla istişareler yaparak, Bafralı iş insanlarımızı ve Avrupa'da yaşayan, Bafralı hemşehrilerimizi, kardeşlerimizi harekete geçirerek maddi ve manevi desteklerini alarak, Bafra'da bir şeyler yapmak istiyoruz. Bafra Futbol Kulübü' nün oluşumunda bizlere desteklerini esirgemeyen değerli iş adamlarımıza ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

 Haber : Oktay ZERRİN-Bafra

Habere ait videolar:

1-  https://www.youtube.com/watch?v=rHFShkOJSP8

 

3b1w60h9rtuwe9e4i5ki.jpg

 

07509g0m7e5t9anzc33.jpg

7whzn0a276q1wx50f1i6.jpg

swfgpxqyd6t54enixrr0.jpg

v1jn13kpfa5zv3i31nzw.jpg

 

 

 

 

BAFRA FUTBOL KULÜBÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500