Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAFRA BELEDİYESİ ONLARI PANDEMİDE DE UNUTMADI.

Bafra Belediyesi rutin olarak gerçekleştirilen sokak hayvanlarına mama, su dağıtımı ve bakım faaliyetleri, yeni nesil korona virüs salgını nedeniyle artırıldı.

BAFRA BELEDİYESİ ONLARI PANDEMİDE DE UNUTMADI.
BAFRA BELEDİYESİ ONLARI PANDEMİDE DE UNUTMADI. BafraHaber

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın talimatıyla çeşitli noktalara daha önce yerleştirilen mama ve su dağıtımı düzenli olarak gerçekleştiriliyor.

Ekipler, korona virüs nedeniyle çalışmalarını sıklaştırarak, dağıtımı yapılan mama ve su gibi ürünlerin bırakıldığı noktaları genişletti. Sokakta bakıma muhtaç olan hayvanları toplayarak ilk önce bir noktada karantinaya alan barınak görevlileri, bakımı yapılan hayvanları koğuşlarda besliyor ve ihtiyaçlarını karşılıyor.

Bafra Belediyesi bünyesinde yer alan Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi’nde de korana virüs ile ilgili dezenfeksiyon çalışmaları düzenli olarak sürdürülüyor.

Vatandaşlarımızın haklı olarak evlerinde kalmayı tercih ettiği bu dönemlerde sokak hayvanlarımızı çaresiz bırakmamaya özen gösteriyoruz şeklinde açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: “Bafra Belediyesi olarak elimizden geldiğince onların yanlarında olmaya çalışıyoruz. Pandemi sürecinde Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Bakım Merkezimizde; koğuşlarımızın içi, etrafı, yerleşke içerisindeki her yerin ilaçlaması makine ve araçlarla beraber yapılıyor. Ekiplerimiz ayrıca daha önce yerleştirdiğimiz kaplara, mama ve su dağıtımı düzenli olarak gerçekleştiriliyor.” dedi.

9m22aqvosoai1vsmtrv.jpg

1bsaf8nxxmlpw6houz1j.jpg

bohjbapplizez57vq2.jpg

gmzbx2ymf1u5ov05bzpt.jpg

x3tm8q50tvqnyyhf6uuu.jpg

ohhpu3c06jle2988lbs.jpg

rirgjsdf97h2idyk5mu7.jpg

 

BAFRA BELEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500