Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MUHTARLARDAN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Av.Orhan Kırcalı ve AK Parti Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim Semiz ile birlikte, mahallelerde yapılan çalışmaları yerinde incelemek üzere çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

MUHTARLARDAN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR
MUHTARLARDAN BAŞKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR BafraHaber

Bafra Belediyesi tarafından daha önceden oluşturulan Fen İşleri çalışma programı dâhilinde devam eden çalışmalarla ilgili bilgi alındığı ve mahalle muhtarları ve sakinleri ile istişarelerin gerçekleştirildiği ziyaretler; TütüncüncülerMahallesi,TepecikMahallesi,SarıçevreMahallesi,Gökçesu Mahallesi ve Çataltepe Mahallelerinde yönelik yapıldı.

“Sathi Kaplama aracının katkısı büyük”

Bafra Belediyesi tarafından yakın zamanda araç filosuna kazandırılan ve pek çok Büyükşehir Belediyesinde dahi olmayan Sathi kaplama aracının gösterdiği performans ve çalışma sürelerinin kısaltılmasındaki pozitif etkisi dikkat çeken mahalle muhtarları verilen sözlerin tutulması, yakın ilginin devam etmesi ve mahallerinin sorunlarının giderilmesi noktasındaki samimi gayret nedeniyle Başkan Hamit Kılıç’a teşekkür ettiler.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Samsun Milletvekili Av.OrhanKırcalı ve İlçe Başkanı Av.İbrahim Semiz’in dış mahalle ziyaretleri Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince 1400 m sathi kaplama çalışmasının yapıldığı Tütüncüler Mahallesi ile başladı.

“Başkanımız her sözünü yerine getirdi”

Tütüncüler Mahallesi Muhtarı Ali Şencan: “ Başkanımız bize şimdiye kadar verdiği tüm sözleri yerine getirdi. Mahalle olarak tüm taleplerimizi fazlasıyla karşıladı. Kendisine teşekkür ediyorum “ Dedi.

 

“İlgisini hiç eksik etmedi”

Sathi kaplama çalışmasının yapıldığı Tepecik Mahallesine gerçekleştirilen ziyaret ve incelemelerde ise Mahalle Muhtarı Necmettin Keleş: “Belediye Başkanımız Hamit Kılıç’a teşekkür ediyorum. Başkan seçilmesinden bu güne yakın ilgisini hiç eksik etmedi.” Dedi.

 

“Temel ihtiyacımız giderildi.”

1000 m sathi kaplama yol çalışmasının yapıldığı ve 1000 m serme sıkıştırmanın yapılacağı Sarıçevre Mahallesi Muhtarı Muharrem Erol ” Mahallemizin temel ihtiyaçlarının başında yer alan yolumuzun Belediyemiz tarafından yapılması hızlı bir şekilde tamamlanıyor olması bizler çok mutlu etti” Diyerek Teşekkür etti.

 

“Hayal bile edemediğimiz bir hizmetti”

2450 m sathi kaplama yol çalışmasının yapıldığı Gökçesu Mahalle Muhtarı Aytekin Çil: “Mahallemize 2450 m sathi kaplama yapıldı. Uzun zamandır yapılması beklenen ve mahallemiz için çok önemli bir yoldu. Hayal bile edemediğimiz bir hizmetti. Başkanımız söz verdi ve sözünü tuttu.” Dedi.

 

“Verilen sözlerden çok daha fazlasına kavuştuk”

1550 m sathi kaplamanın ve aynı zamanda yol genişletme çalışmasının yapıldığı yapıldığı Çataltepe Mahallesinde ise Muhtar Aydın Kaya ise “ Başkanımız verdiği sözden çok daha fazlasını mahallemize kazandırdı. Bu hizmet mahallemiz için oldukça önemli. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” Dedi.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Av.OrhanKırcalı ve AK Parti Bafra İlçe Başkanı Av.İbrahim Semiz gerçekleştirdikleri ziyaretlerde mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek sorun ve beklentileri hakkında görüş alış verişinde bulundular.

 

            “Görevimizi yerine getiriyor,gece-gündüz çalışıyoruz”

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: “Samsun Milletvekilimiz Sayın Av.OrhanKırcalı İlçe Başkanımız Sayın Av.İbrahim Semiz ve ekibimizle birlikte; Tütüncüncüler, Tepecik, SarıçevreGökçesu ve Çataltepe Mahallelerimizde çeşitli ziyaretlerde ve incelemelerde bulunduk. Fen İşleri Müdürlüğümüzce mahallerimizde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek muhtarlarımıza ve mahalle sakinlerimize bilgi vererek hasbıhal ettik. Bafra Belediyesi olarak yaz sezonu öncesinde oluşturduğumuz program dâhilinde gece gündüz çalışıyoruz. Bünyemize kazandırdığımız sathi kaplama aracımız çalışmalarımızda oldukça bizlere yüksek ölçüde katkı sağlıyor. Sürekli ifade ettiğimiz gibi Bafra’mıza bağlı tüm mahallelerimizin beklentilerinin farkındayız. Bu beklentilere cevap verebilme çabasındayız. Her muhtarımız ile sürekli görüşüyor ve değerlendirmelerde bulunuyoruz. Bu günkü ziyaretlerimizde bizleri sıcak ve samimi tavırlarıyla misafir eden ve bizler ile ilgili güzel düşüncelerini ifade eden mahalle muhtarlarımıza ve mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Bizler sadece görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu gayretimiz her mahallemiz ve her vatandaşımız için bundan sonrada devam edecek.” Dedi.

eanv3n76cul5n9aufvb.jpg

fjuv3fidb0ap7x14ex2.jpg

geqkjf4ye62833wzlm80.jpg

i9adbipbt24ot4g1b3dy.jpgxulrl5imkxlnnh489ny.jpg

2wppo2hi3jexr9nbsd9l.jpg

yvnfh5zzr32mxecfnqd.jpg

6nkabnbe94v1ohmwjo0.jpg

c0497yf9d2ygz8v7sl4.jpg

fgpdjbu4afgcb8mrq4kn.jpg

g5v4b4rctkybc8p5cqs3.jpg

yth0gvkhkbhbcvx7fzge.jpg

i7q2o32l28we506n1s3y.jpg

fqukqbimn54878it6utx.jpg

4guxk683uzzhlfv04ry.jpg

dulhrmowfdbydf8kvpe.jpg

pgis7jyeqyymmhup0ycc.jpg

zw004es72sqk2qc2xew.jpg

k4rcfh0nm9dx15xutbh.jpg

sg2t9o7358les65ybxc.jpg

pye5xk9fyuzlnp339nx7.jpg

n9bp62983v18jh2iaej.jpg

fzi9svkovyh9gh65qht.jpg

ewwn5v5h2b7miqjpfxgj.jpg

kgkwz7pql91l6ds04m0y.jpg

mfh6r6xbhvp119wi6t.jpg

11xrfrbmfhrmbdnfksz7.jpg

v10d5s887fvjn703nwy5.jpg

fmppz1bhjkcvkqq7kqe.jpg

amc8o2zxzspj9ftl7scu.jpg

 

HAMİT KILIÇ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500