Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ'IN 1 EKİM YAŞILAR GÜNÜ MESAJI

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 1 Ekim Yaşlılar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN KILIÇ'IN 1 EKİM YAŞILAR GÜNÜ MESAJI
BAŞKAN KILIÇ'IN 1 EKİM YAŞILAR GÜNÜ MESAJI BafraHaber

Başkan Kılıç mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Yaşlılarımız; geçmişimizin tecrübelerini bugünlere aktaran, milli kültürümüzü ve toplumsal değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan cemiyet hayatımızın en kıymetli hazineleridir.

 Her bireyin kendisinin de yaşlanacağını her zaman hatırında tutması gerekir. Yaşlılarına gereken önemi vermeyen, onlara sahip çıkmayan ihtiyaç duydukları sevgi ve saygıyı kendilerinden esirgeyen bir toplumun güven ve huzur içinde olması mümkün değildir. Osman Beyin akıl hocası Edebali’nin “Bereket Büyüklerle Beraberdir.” sözünde belirtildiği gibi huzurumuz için yaşlıların iyi dilek ve temennilerine ihtiyacımız olduğu akıldan çıkarılmamalıdır.

Tarihin her döneminde Milletimiz yaşlısına gereken değeri vermiştir. Bu gerçek Milletimizin en önemli töresi, vazgeçilmez geleneğidir. Bu geleneği yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak görevi de bizlere düşmektedir. Günlük hayatımızda büyüklere karşı davranışlarımız çocuklarımız için örnek teşkil edecek ve bu güzel geleneğimizin yaşamasını sağlayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle bizleri bugünlere getiren ve geleceğe hazırlayan tüm yaşlılarımızın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutluyor, hayatlarının bundan sonrasını sağlıklı ve mutlu geçirmesi dileklerimle beraber minnet ve hürmetlerimi sunuyorum…”

t0ccvbakqt2xiv7pvv5.jpg

 

 

 

 

 

HAMİT KILIÇ 1 EKİM YAŞILAR GÜNÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500