Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ: “EL ELE, GÖNÜLEYİZ. BİR VE BERABERİZ

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç her fırsatta esnaf ve sanatkârlar ziyaretlerinde bulunarak belediye çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunuyor, aynı zamanda talep ve düşüncelerini dinliyor.

BAŞKAN KILIÇ: “EL ELE, GÖNÜLEYİZ. BİR VE BERABERİZ
BAŞKAN KILIÇ: “EL ELE, GÖNÜLEYİZ. BİR VE BERABERİZ BafraHaber

Esnaf ve sanatkârları iş yerlerinde tek tek ziyaret ederek “Hayırlı işler “dileklerinde bulunan Başkan Kılıç, gerçekleştirilen hizmetler ve projeler ile ilgili fikir alışverişleri gerçekleştiriyor.

Ortak akla verdiği önemle dikkat çeken Başkan Kılıç, oldukça önemsediği ziyaretlerde vatandaşlardan gelen talep ve öneriler, İlçede yapılacak çalışmaların şekillenmesinde önemli rol oynuyor.

Yapılan ziyaretlerin amacının esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu ifade eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bafra’mızı hak ettiği en iyi konuma getirebilmek duası ve çabasındayız. Biz bir ve beraberiz. Bu noktada ilçemizde hayatlarını idame ettiren her yaşta ve her meslek grubunda tüm kesimlerle istişare odaklı hareket etmeye gayret gösteriyoruz. Esnaflarımız ve sanatkârlarımız bu halkanın kıymetli bir parçası. Bafralılara daha modern ve yaşanabilir bir kent oluşturma adına yürütülen çalışmalarda esnaflar ve sanatkârlarımızın memnuniyetleri çok önemli.Tüm yatırımlarımızı geleceğin Bafra’sını oluşturmak hedefi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.Tüm dinamikleriyle halkımızla el ele,gönülgönüle olmak bizlere yüksek motivasyon ve çalışma azmi veriyor” Dedi.

Bafralı esnaf ve sanatkârlar ise Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın sık sık kendilerini ziyaret edip, sorunlarını dinlemesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Kılıç’a teşekkür ettiler.

a8n8i1ok1x53lbfp3arv.jpg

tedcu5jy4uqk0ar2ft1.jpg

ygjig8l5dalecpa1qvxf.jpg

an1pgt9io62v7i51t54m.jpg

kio1qs3hoy6wsbm84zgo.jpg

pbi6z8t7hecf4fv8yhec.jpg

34aa6kuh52km2bq0v6tu.jpg

0v7u2wnhq3fqsfm7k5h.jpg

t0qiy3oa9vogzvvlnz42.jpg

biv31nzcz3j64a9kxjyo.jpg

 

BAFRA BELEDİYESİ HAMİT KILIÇ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500