Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Bafra Ticaret ve Sanayi Odasından Üyelerine Bir Hizmet Daha

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası ve QNB Finansbank Bafra Şubesi arasında, Bafra TSO üyelerine ücretsiz e-dönüşüm hizmetleri sunulması kapsamında protokol imzalandı.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odasından Üyelerine Bir Hizmet Daha
Bafra Ticaret ve Sanayi Odasından Üyelerine Bir Hizmet Daha BafraHaber

Bafra TSO Üyelerinin hizmetten bugünden itibaren yararlanabileceğini dile getiren Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, ‘Finans Bank ile imzalanan protokol neticesinde üyelerimizin odamızdan alacağı hizmetlere ek olarak e-FATURA, e-DEFTER, e-ARŞİV, e-İMZA, e-İRSALİYE, e-MÜSTAHSİL gibi dijital ürünlere ve hizmetlere ücret ödemeden sahip olabileceklerdir. Üyelerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.’ dedi.

Başkan Başar QNB Finansbank ile yapılan işbirliğinin memnuniyet verici olduğunu ifade ederek tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum dedi.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine büyük katkı sağlayacaklarına inandıkları bir anlaşmaya imza attıklarını belirten QnbFinansbank Şube Müdürü Serdar Gönenç, 'Anlaşma kapsamında Bafra Ticaret ve Sanayi Odasına bağlı tüm üye kuruluşlarla kurulacak Dijital Köprüde, e-FATURA, e-ARŞİV, e-İMZA, e-İRSALİYE, e-MÜSTAHSİL gibi dijital ürünlerimiz ücretsiz olarak sunulacak olup, bölgemiz şirketlerimizesağlıyacağımız katkı ve desteklemekten mutlu duyuyoruz' dedi.

Protokol kapsamında ki dijital dönüşüm paketinden ücretsiz faydalanmak isteyen üyelerimizin QNB Finansbank Bafra Şubesi'ne müracaat etmeleri gerekmektedir.

rkhn1n0wribhbnji7ay.jpg

 

BAFRA TSO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500