Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAFRA'DA CUMHURİYET BAYRAMI TEBRİKAT TÖRENİ YAPILDI.

BAFRA KAYMAKAMI CEVDET ERTÜRKMEN, ‘’ 29 EKİM KURTULUŞ SAVAŞI’NIN TAÇLANDIRILDIĞI GÜNDÜR ‘’ Bafra’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yılı etkinlikleri çerçevesinde Ali Kale Turistik Tesislerinde tebrikat töreni yapıldı.

BAFRA'DA CUMHURİYET BAYRAMI TEBRİKAT TÖRENİ YAPILDI.
BAFRA'DA CUMHURİYET BAYRAMI TEBRİKAT TÖRENİ YAPILDI. BafraHaber

Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen düzenlenen tebrikatın ardından bir konuşma yaptı.

Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen yaptığı konuşmada “ Cumhuriyet; vatandaşı yücelten, onu karar alma sürecine dahil eden, bireyi kendisi ve ülkesi için sorumluluk altına sokan, ırk ve cins ayrımı yapmadan bizlere yaşama sevinci katan yönetim biçimidir.

Bugün Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyetin ilanının 97. Yılı.

Küllerinden doğan bir milletin muasır medeniyetler arasına girdiği Kurtuluş Savaşı’nı taçlandırdığı gündür bugün.

Türkiye Cumhuriyeti demir ağlarla ülkeyi çevirmekte, havaalanları ile donatmakta, akıllı otoyollarla çevremizi sarmaktadır.

Ülkemizin güneyinde terör örgütleri ile mücadelemiz devam etmektedir. Bu bölgede terör devleti kurulmasına asla izin verilmeyecektir. Kıbrıs Türkleri namusumuz, Azerbaycan canımızdır. 

Tüm bunları gerçekleştirirken ve yaparken aldığımız güç yüce Türk milletinin bağrındaki ateştir. Bu toprakları bize vatan olarak armağan eden Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar dilerim.

Ne mutlu Türk’üm diyene!’’dedi.

Tebrikat törenine Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen  ve  Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç , Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Olcay Aksoy, Bafra  İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Gökay Gökdoğan , Bafra İlçe Jandarma Komutanı J.Üsteğmen Fatih Özer,  Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları, askeri erkan ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

uquqlpmdewj23hzoazw6.jpg

0rao5uzfepmqdz9oh712.jpg

0go4nfot7xuvocailmak.jpg

xrqco2efbdc6qyfo0im.jpg

axrhwsfn2q1hnmb8v6.jpg

7cbiai0qw1uf44jhwe2k.jpg

ld479b7rxx3h54vjh13c.jpg

4d5r085je7bjzqgwn5dz.jpg

8o4yeod2wj6wxaduz6dy.jpg

0q4m258ontpkmucipjj9.jpg

oh6idwt04s0bg6c2lia3.jpg

o277oeh8dd5psuq8c92.jpg

az5uluan7bfnubacqwbp.jpg

 

BAFRA CUMHURİYET BAYRAMI TEBRİKAT TÖRENİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500