Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Rektör Ünal’dan Milletvekillerine İade-i Ziyaret

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Türkiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) yaptığı ziyarette Samsun milletvekilleri Çiğdem Kararaslan,Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Yusuf Ziya Yılmaz, ve Sinop milletvekili Nazım Maviş’le görüşerek Samsun’u ve bölgeyi ileriye taşıyacak hamleler ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında istişarede bulundu.

Rektör Ünal’dan Milletvekillerine İade-i Ziyaret
Rektör Ünal’dan Milletvekillerine İade-i Ziyaret BafraHaber

OMÜ’yü kısa vadede ileriye taşıyacak hedeflerini milletvekilleriyle paylaşan Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal, eğitim ve Ar-Ge çalışmalarına yoğunluk vererek Samsun’a ve bölgeye katkı sunmayı amaçladıklarını kaydetti.

Üniversite ve şehir iş birliğinin güçlendirilmesine yönelik projelerin de konuşulduğu görüşmelerde Rektör Ünal, piyasanın beklentilerini karşılayacak istihdama yönelik bir eğitim modeli oluşturmak için çalıştıklarını belirtti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren milletvekilleri, Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal ve ekibinin Üniversiteyi ileriye taşıyacak çalışmalar yapacağına olan inançlarını dile getirerek başarılar diledi.

01mpnzzmpm3p7c1v85uy.jpeg

wg7ntz3fr5qt4wtzvi34.jpeg

an01dqtrtuhwz024uwd6.jpeg

5ctakadj8wy9r0nh7hdz.jpeg

qw2nie3elt94pr3wznk7.jpeg

wrorxm0ndbse74yqls.jpeg

 

OMÜ REKTÖRÜ YAVUZ ÜNAL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500