Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

DR. TANER ZERRİN TEŞEKKÜRÜ

Çok değerli okurlarım; oğlumuz Taner ZERRİN' in, geçtiğimiz günlere; Amerika Kaliforniya Riverside Üniversitesinde, mühendislik alanındaki doktora tezini başarıyla sunup, Dr. unvanı alması; ZERRİN Ailesi olarak bizleri çok mutlu etmiştir.

 DR. TANER ZERRİN TEŞEKKÜRÜ
 DR. TANER ZERRİN TEŞEKKÜRÜ BafraHaber

Gerek Bafra gerek Samsun gerek Türkiye ve gerekse de yurt dışından gelen, sosyal paylaşım sitelerindeki oğlumuzun bu güzel başarısını gerek telefon, mesaj ve gerekse  de; sosyal medya üzerinden kutlayan binlerce insanımıza çok teşekkür ederiz.

Ayrıca; yine bir sosyal medyadaki " BAFRA'NIN ÇOCUKLARI BAFRALI OLMAK BİR AYRICALIK BİR GURURDUR " adlı paylaşım sayfasından yapılan yüzlerce, binlerce tebrik yorum ve beğeniler için de sayfa yöneticisi sayın Müzeyyen Kural Haliloglu' na da çok teşekkür ederiz.

Bu vesileyle; bir kez daha yurt içi ve yurt dışından sevgili oğlumuz Dr. Taner ZERRİN ve biz ailesini tebrikleriyle mutlu ve onore eden siz saygıdeğer hemşehrilerimize, sevgili vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliriz.

Oktay, Aysel, Çiğdem ZERRİN

DR. TANER ZERRİN KİMDİR?

TANER ZERRİN, İLKOKULU BAFRA FATİH İLKOKULU ( ŞİMDİKİ MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU), ORTA VE LİSEYİ İSE BAFRA ANADOLU LİSESİNDE TAMAMLADI. BUNLARI ANKARA HACETTEPE ÜNİVERSTESİ, FİZİK MÜHENDİSLİĞİ MEZUNİYETİ TAKİP ETTİ VE AYNI OKULDA BİRKAÇ YIL DA ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ OLARAK GÖREV YAPTI. DAHA SONRA İSE; AMERİKA KALİFORNİYA' DAKİ RIVERSIDE ÜNİVERSİTESİNİ, ARDINDAN DA DOKTORA YAPMA HAKKI KAZANDI VE ÇOK ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ TEZİNİ DE BAŞARIYLA SUNUP DOKTOR UNVANI ALDI. BUNDAN SONRAKİ HAYATINA İSE YİNE KENDİSİ KARAR VERECEK. BU VESİLEYLE " BAFRA' NIN ÇOCUKLARI OLMAK BİR AYRICALIK, BİR GURURDUR " BAŞLIKLI BU GÜZEL PAYLAŞIM SAYFANIZDA YER ALMAKTAN; OĞLUM TANER, BEN BABASI OKTAY, EŞİM VE ANNESİ AYSEL VE KIZ KARDEŞİ ÇİĞDEM Kİ; O DA 2 FAKÜLTE 1 DE YÜKSEK OKUL OLMAK ÜZERE 3 OKUL BİTİREREK SAMSUN İLKADIM' DA BİR OFİS AÇTI VE YENİ YAPILANMAYA BAŞLAMASI VE PANDEMİ SÜRECİNDE OLDUĞUMUZDAN HENÜZ TAM AKTİF OLAMADI AMA DİLERİM BU BULAŞI, VİRÜSÜ, KORONAYI, EL BİRLİĞİ İLE İNŞALLAH YENERİZ DE HEPİMİZ O ESKİ GÜZEL GÜNLERİMİZE GERİ DÖNERİZ…BU VESİLEYLE SAYIN MÜZEYYEN KURA HALİLOĞLU İLE BU GÜZEL PAYLAŞIM SAYFASINA EMEĞİ GEÇEN HERKESE ZERRİN AİLESİ OLARAK SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDERİZ…

SEVGİLER, SELAMLAR, SAYGILAR...

 

ujtyydzl1poi8d6qv6n8.jpg

 

OKTAY ZERRİN TANER ZERRİN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500