Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ “MARKALAŞMANIN ÖNEMİNE İNANIYORUZ.”

Samsun Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde Doğanca Mahallesi’nde, Samsun Hayvancılık Altyapısının Geliştirilmesi Projesinin startı düzenlenen törenle verildi.

BAŞKAN KILIÇ “MARKALAŞMANIN ÖNEMİNE İNANIYORUZ.”
BAŞKAN KILIÇ “MARKALAŞMANIN ÖNEMİNE İNANIYORUZ.” BafraHaber

Bina tahsisi Bafra Belediyesince sağlanan, Damızlık Manda yetiştiriciliği süt toplama merkezinde düzenlenen törene;Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanı Hakan Gültekin,Bafra Damızlık Manda Yetiştiricileri Birlik Başkanı İsmail Metin, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna, Üniversite temsilcileri, Oda ve Dernek Başkanları, muhtarlar ve üreticiler katıldı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve DOKAP işbirliği ile 52 adet süt sağım ünite tankının hayata geçirildiği törende konuşan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Hayvancılık Altyapısının Geliştirilmesi Projesinin hayata geçirilmesinde emeği bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir ve DOKAP Başkanı Sayın Hakan Gültekin’e teşekkür ediyorum.Bafra Damızlık Manda Yetiştiricileri Birliğimizle birlikte umut ediyorum ki katma değeri yüksek ürünler üretilerek pazarlaması yapılacak. Bu noktada Bafra Belediyesi olarak bizlerde bina noktasında olduğu gibi her türlü desteği vermeye hazırız. Özellikle Bafra’nın manda sütü, manda kaymağı ve manda yoğurdunu Bafra markasını da ön plana çıkartarak inşallah Türkiye’nin her yerine dağıtımını sağlarız. Bizler marka olmanın markalaşmanın önemine inanıyoruz. Bu gayret doğrultusunda hareket ediyoruz.” dedi.

Törenle birlikte, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) Kaynaklı "Samsun ilinde manda sütünün uygun koşullarda sağımı ve toplanması altyapı kurulumu projesi "  dâhilinde 4’lü sağım makinası ve süt soğutma tankı dağıtımı programı yapıldı.

 

69t7bygop08mefnfe7jw.jpg

s88zo0w3i51tvt0l9x.jpg

gep6yweeksjtnmi48xuw.jpg

evsmse71i404ugei1.jpg

855hpdj2qa35micx8nss.jpg

it79slyzgfodn1rxr0oq.jpg

so6rhliy5utz9g1ui.jpg

g819de0ug9uw895mi7d9.jpg

 

DOĞANCA MAHALLESİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500