Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Metin GENÇÇAKIR "Yeni Yılınız Kutlu Olsun"

Bafra Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Bafra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Metin GENÇÇAKIR yeni yıl için kutlama mesajı yayınladı.

Metin GENÇÇAKIR
Metin GENÇÇAKIR Admin

Bafra Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet  Kooperatifi, Bafra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Metin GENÇÇAKIR yeni yıl için kutlama mesajı yayınladı.

Metin GENÇÇAKIR mesajında; “2021 yılında tüm ülkemize, hemşehrilerimize ve üyelerimize sağlık diliyorum. 2020 yılı deyince akıllara deprem, salgın, terör olayları, doğal afetler gözyaşı ve bir an önce geride bırakmak istediğimiz bir yıl geliyor. 2020 yılını da sevdiklerimizle hep birlikte mutlulukla karşılamıştık. Geride bıraktığımız 2020 karamsarlıklar üzerine kurulu oldu. Özellikle her alandaki esanafımızın, yaşanan kapanmalar ve yasaklar nedeniyle çok büyük maddi sıkıntılar çektiği bir yıl olsa da bizlerin umudu asla kırılmadı. 2020 yılındaki salgın hepimize çok önemli dersler vermiştir. Eski normalin olmadığı bir yaşamda yeniyi kurmak için mücadele ediyoruz. Bu nedenle toplumun her kesimi olarak salgından çok ders çıkarmak mecburiyetindeyiz. Yaşadığımız bütün bu olumsuzlukları geride bırakmayı temenni ediyor, bütün insanlığın yeni yılını kutluyor; sağlık, esenlik ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Bafra Esnaf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500