Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ’A YENİ YILDA DA DURMAK YOK

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, yeni yılın ilk günlerinde dış mahallelerde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi ve vatandaşlarla görüş alış verişini sürdürdü.

BAŞKAN KILIÇ’A YENİ YILDA DA DURMAK YOK
BAŞKAN KILIÇ’A YENİ YILDA DA DURMAK YOK BafraHaber

Hafta sonu Yeniköy mahallesinde gerçekleştirilen Fen İşleri çalışmalarını Yeşilköy Mahallelerinde ise yol temizlik, genişletme ve çakıllama çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kılıç, mahalle muhtarları ve sakinleriyle de bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Gerçekleştirilen çalışmaları yerinde görmek ve vatandaşların düşünce ve tavsiyelerini almak için sürekli sahada olmayı tercih eden Başkan Kılıç, “İlçenin her metre karesine ayak basmadan,her yüreğe dokunmadan bizlere verilen emanetin gereğini yapmış olmayız mantığı ile hareket ediyoruz. Her çalışmamızı vatandaşlarımızla birlikte değerlendiriyor, ortak aklın değerine inanıyoruz” Dedi.

Aynı kararlılık ve hizmet aşkıyla 2021 yılında da hizmetlerin devam edeceğinin altını çizen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Dış mahallerimizdeki çalışmalarımız mevsimin el verdiği ölçülerde devam ediyoruz.2020 yılında zor şartlara rağmen her mahallemizde önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Hizmet ivmemiz 2021 artarak devam edecek. Çalışılmalarımızda bizlere ve ekiplerimize her türlü desteği ve anlayışı gösteren mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın mahallerde gerçekleştirdiği inceleme ziyaretlerine Başkan yardımcıları Şaban Hüryaşar ve Ahmet Tokgöz eşlik etti.

mivwxtn7e805gvdyrb0l.jpg

mgy7oz4j88tpfnbrgfao.jpg

b654a8gop3gucfpuxnyz.jpg

hb2g1rtr98gh2md3vpg.jpgbbd5zen46wr9dbtlbbw.jpg

2aj6hk6tqhv421afdtdm.jpg

1b13b7o59lh1ve39hk.jpg

bfzlse67cvdr7zhi24c0.jpg

8n4t7z8wlxnwfvq2bo4v.jpg

uvguem86sl7dxs9260b.jpg

BAFRA BELEDİYESİ BAŞKANI HAMİT KILIÇ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500